3D Vormel 1

Meeskonnad ehitavad elusuuruses Vormel 1 võidusõiduautod.

2 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
16 - Piiramatu

Kirjeldus

Saada oma meeskond justkui TOP GEAR võtteplatsile selle täiesti unikaalse kogemuse kaudu. 3D Vormel 1 testib meeskondade suhtlemisoskusi, koostööd ja leidlikkust pannes nad ehitama kõige vingemat mudelautot – peaaegu täissuuruses Vormel 1 autot! Aja efektiivne kasutamine on esmatähtis kõigi meeskondade jaoks. Töödates detailsete plaanidega, peavad kõik Vormel 1 meeskonnad muutma pinnalaotuses materjalid uskumatuks papist autoks. Oluline on kasutada ära kõik inimresurssid ja sünkroniseerida tegevused. Kõikide meeskondade püüdlused lõppevad, kui saabub võidusõidu aeg ja tulede vilkumise järel on igaühe eesmärgiks jõuda ruudulise lipuni esimesena!

Õpitulemused

Saavutamaks edu ja ehitamaks valmis auto, tuleb selle lahenduse käigus moodustada väiksemad alammeeskonnad ja töötada paralleelselt. Mõistes lõppeesmärki, on see lahendus võimalik jagada väikesteks etappideks ning maksimeerida meeskondliku pingutuse efektiivsus ja tulemuslikkus. Auto kaunistamine nõuab meeskonnalt ka loomingulisust ja võidusõidus viib strateegilisus eduka finišini!

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

On mitmeid võimalusi, kuidas kasutada 3D Vormel 1 oma lemmik heategevuse toetamiseks. Siin on mõned näited:

Catalyst Team Building Australia viis 3D Vormel 1 läbi väikse vimkaga. Ürituse eel nimetasid kõik meeskonnad oma lemmik heategevuse ning ürituse ajal kaunistasid nad autod vastava heategevuse stiilis. Hiljem sõitsid nad võidu ning auhinnaks oli võiduraha heategevusele - aga auhinnatud said kõik meeskonnad olenemata oma tulemusest! Üritusel järel üllatas tellija Catalyst Team Building Australiat võidufondi dubleerimisega. Muljetavaldav!

Ameerika suurettevõte Sara Lee tellis 3D Vormel 1 just selle sotsiaalse ettevõtluse aspekti tõttu. Nad kutsusid üritusele abivajavaid lapsi, kes aitasid nii autode ehitamisel kui ka kaunistamisel. Osa lapsi osales ka võidusõidus ning kokkuvõttes veetsid kõik meeleolukalt aega! Sara Lee sai sellest inspiratsiooni ning ostis ühe mudeli mälestuseks - lapsed kirjutasid sellele tänuavaldusi ja oma nimed ning auto pandi üles organisatsiooni peakontorisse! Tõeliselt äge lahendus kõigile asjaosalistele!

Üks Catalysti partner annetas selle lahenduse ühele koolile. Esiteks, lapsed said läbi teha selle arendava lahenduse, aga lisaks kogusid nad seeläbi raha heategevuseks, nimelt pidi üritusele eelnevalt iga meeskond koguma sponsorrahasid oma Vormel 1 mudeli ehitamiseks. Neid aspekte kombineerides muutus üritus tõeliseks iseloomu kasvatajaks nende teotahteliste noorte jaoks!

Seotud soovitus

Flat Out Formula One” on unikaalne ja innovaatiline meeskonnatööd arendav harjutus, kus kõik on kaasatud ning keskendunud võitmisele. Alates ehitamisest kuni kaunistamiseni, aruandluseni ning võidusõiduni oli tunda, kuidas inimestesse tuli järjest enam meeskonnavaimu. Ürituse lõpetav võidusõit muutis selle ürituse kõigile osalejatele meeldejäävaks.

Geok Pin Tan, Finance Director
DDB Worldwide Ltd.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

See meetod sobib ideaalselt sündmusejärgseks hinnanguks ja aruteluks meeskonnas. Mõnest meie meeskonnatöö arendamise meetodist õppimise tõhustamiseks ja tegevuse veelgi tähendusrikkamaks muutmiseks lõpetage kogemus meie ainulaadse rakendusega. Meeskonnatöö hindamise rakendust Team Assessment Tool kasutades tekkiv ülevaade meeskonna hinnangust ja tagasisidest annab püsivaid tulemusi ja mõõdetavat tulu, soodustades meeskonna ühtekuuluvust, individuaalset isiklikku kasvu, oskuste arendamist ja tulemuslikkust. Uuri juurdeSaada päring