Pilt pildis

Ühise töövilja nautimine kaugkoostööl

30 minutit - 1 tund
Siseruumides
Võistluslik
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Pilt pildis toob välja meeskonna loomingulise külje ning innustab tegema pausi tehnoloogiast ja ekraanidest. Osalejatele saadetakse kunstitarbed ja joonistega lõuend, millega rahulikult omas tempos loomingulainele jõuda. Kaasasolevad juhised võtavad maha pinged, et keegi ei tunneks "valge paberi" survet. Kui individuaalsed kunstiteosed on valmis, koguneb kogu meeskond online sündmusele, kus lõbusate väljakutsete ja ülesannetega avastada meeskonnaliikmete kunstiteadmisi ja loovaid väljendusviise. Loodud kunsti võib nautida eraldiseisvate teostena või ühendada need suureks pildiks virtuaalselt või füüsiliselt. Tuues lõuendid kokku näiteks kontorisse või toomishoonesse saab ruum hoopis uue väljanägemise, kui seina kinnitatakse Andy Warholi "Campbelli supipurkide" stiilis kunstiteos, mille on loonud meeskond ise!

Õpitulemused

Pilt pildis taasühendab meeskondi, kelle meeskonnatunne on vähenenud kaugtööd tehes või lihtsalt erinevate ülesannete kallal töötades. Andes võimaluse süüvida endasse ning tulla taas kokku kolleegidega põneva tegevuse käigus, tekib uusi avastusi nii iseenda kui meeskonnakaaslaste kohta. Kes teab, milline kunstiteadmine või loominguline oskus jääb kõneaineks veel pikaks ühendades meeskonda ka töövälistel teemadel.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Lõppteose või individuaalsed lõuendid võib annetada heategevuseks, müüa pilt oksjonil ja toetada teenitud summaga väljavalitud heategevusorganisatsiooni või saata allesjäänud kunstitarbed abivajajatele.

remote teams


Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Saada päring