Innovatsiooniklubi

Genereerige uusi ideid, mida pitchida ja kuhu investeerida.

45 minutit - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
18 - Piiramatu

Kirjeldus

Organiseeri: Igale meeskonnale jagatakse mängukaardid, tagades nii objektide, tehnoloogia kui ka andmete kaartide ühtse segu.

Ole innovaatiline: Seejärel valivad meeskonnaliikmed endale igast värvist ühe kaardi ning loovad kas targa seadme, teenuse või tööriista/abivahendi.

Kinnita idee: Iga meeskond valib oma lauast parima idee ning kinnitab selle meeskonna ideena. Seejärel valmistavad nad ette kaheminutilise müügikõne, mille nad hiljem ruumis viibijatele esitavad.

Pitchi: Kõik meeskonnad pitchivad ehk esitavad oma müügikõne ruumis viibijatele.

Investeeri: Meeskonnad investeerivad meie pankuri kaudu mänguraha sellesse ideesse, mis neile kõige enam meeldib.

Õpitulemused

Innovatsiooniklubi on välja töötatud vajadusest olla eemal igapäevastest tehnikaseadmetest. Meie Y-põlvkond on andnud selle loomiseks inspiratsiooni. Mäng viib tagasi juurte juurde, paneb kõik avatult suhtlema ja uusi ideid looma ilma otsingumootorite, PowerPointi või ekraanide abita. Innovatsiooniklubi on lõbus ning rahuldust pakkuv üritus, mis õhutab loovust ja premeerib neid, kes on kõige innovaatilisemaid.

Seotud soovitus

Innovatsiooniklubi on lõbus, energiline ning paneb meid kõiki väikestes mini-meeskondades erinevalt mõtlema ning töötama. Kõik olid pärastlõunal oma kontorilaudade taha tagasi minnes energiast pakatavad ning see pani meid kindla peale kastist väljapoole mõtlema!

Shauna Callagy
Coyne Research

together apartKaug-meeskonnad - Hübriidmeeskonnad - Mitmes erinevas asukohas paiknevad meeskonnad

See lahendus on loodud ühes asukohas töötavatele meeskondadele, kaug-meeskondadele, hübriidmeeskondadele ja mitmes erinevas asukohas paiknevatele töötajatele. Võtke meiega ühendust, kui teie meeskond töötab kodukontorist või teie kontorid asuvad erinevates paikades või erinevates riikides, et saaksime teile anda lisainformatsiooni selle lahenduse online või hübriidversiooni kohta. Lahendusi on võimalik kohandada vastavalt teie meeskonna eripäradele, seega võtke julgesti meiega ühendust, et saaksime luua just teie meeskonnale sobiva lahenduse.

Saada päring