Quickfire

Meeskonnad kasutavad loovust ja leidlikkust, et läbida vaimseid, füüsilisi ja loomingulisi ülesandeid.

30 minutit - 4 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Quickfire on rakendusepõhine võistluslik meeskonnatööd arendav mäng. Mängu alustades antakse igale meeskonnale tahvelarvuti, kast erinevate vahenditega ning natuke mänguraha. Nende ülesandeks on läbida etteantud aja jooksul nii palju ülesandeid kui võimalik, et koguda oma meeskonnale punkte, edestamaks teisi meeskondi ning tulla võitjaks.

Vaimsed, loovad ning füüsilised ülesanded on erinevate raskusastmetega ning osalejatel on valida paljude erinevate ülesande vormide vahel– fotod, videod, küsimustele vastamine, valikvastused, loogikamõistatused ja palju teisi!

Meeskondadel on valida sadade erinevate ülesannete vahel, millest iga ülesande sooritamiseks peab maksma mänguvaluutas alustustasu ning selle edukal läbimisel makstakse preemiat. Meeskonnaliikmetel ei ole aega raisata ning seega peavad nad tegutsema kiirelt ning andma teistele teada, milliseid ülesandeid on nad võimelised läbima. Sarnaste oskustega meeskonnaliikmed moodustavad rühmad ning asuvad neile jõukohaseid ülesandeid lahendama. Kuid osad ülesanded nõuavad kõikide meeskonnaliikmete osalust ning seega on oluline kindlakäeline otsustamine, strateegia ning efektiivne suhtlemine.

Tegevuse tempo hakkab aja otsalõppemisel järjest tõusma! Ning see jõuab mängu lõpuminutitel oma haripunkti, luues erakordse õhkkonna täis nalja, naeru ning kiirustamist. Kõige rohkem punkte saanud meeskond kroonitakse võitjateks.

Õpitulemused

Quickfire-is on edukad need meeskonnad, kes töötavad efektiivselt üheskoos hinnates riske ning preemiaid. Aja tiksudes peavad meeskonnaliikmed teistele teada andma, milliste ülesannetega on nad võimelised kindlapeale hakkama saama. Ülesannete eduka läbimisega kasvab meeskonnaliikmete vaheline usaldus ning osalejad õpivad hindama üksteise erinevaid tugevusi ning oskusi. Grupiülesannetes peavad meeskonnad mängu panema oma loova mõtlemise. Nad peavad käiku laskma efektiivsed suhtlemisoskused, et jõuda ühisele otsusele strateegia suhtes ning seejärel peavad nad hakkama peatumatult tegutsema. Quickfire on ülimalt lõbus meeskondlik väljakutse! See süstib osalistesse elevust ning ühtsustunnet! Ja mis kõige tähtsam – osalised õpivad hindama nii enda kui oma meeskonnakaaslaste tugevusi ning oskusi.

Seotud soovitus

Oleme keskendunud meeskonna dünaamikatele ning meie meeskonna oskustele ja rollidele. Quickfire oli suurepärane meetod, millega aidata inimestel näha nende endi tugevusi ja nõrkusi ning õppida neid ka teistes hindama. Ürituse järgselt oleme märganud märkimisväärset erinevust, kuidas meie inimesed üksteisega suhtlevad ning koostööd teevad.

Novartis

Saada päring