DStv Digital Media purustasid meeskonnatöö rekordi

Avaldatud 13. märts 2017

Veebruaris purustasid DStv Digital Media meeskonnad praeguse rekordi, edestades rohkem kui 600 meeskonda üle terve maailma. Dream Team Catalyst viis 15. ja 16. veebruaril läbi koos Ava kohver sessiooni. Esimesel päeval olid kõik hämmastunud, kui Meeskond nr. 2 murdis hetkel valitseva maailmarekordi. Kuid nad selle üle uhkust tunda vähem kui 24 tundi - teisel päeval lõi Meeskond nr. 5 nende rekordi üle ning sai uueks Ava kohver ehk Beat the Box maailmarekordi omanikuks, saades kirja kõige kiirema aja alates jaanuarist 2016, mil see üritus turule toodi. Ürituse läbiviijad Dream Team Catalystist kiitsid osalisi, et nad suutsid kiiresti mõista, kui tähtis on teha koostööd ning mis veelgi olulisem, välja töötada ja täita veatult oma plaan, jagades omavahel teadmisi ning kasutades kõigi 22 meeskonnaliikme tugevusi.

Beat the Box ehk Ava kohver on originaalne meeskonnatööd arendav mäng, kus meeskonnad peavad kombineerima oma oskusi, et lahendada erinevaid väljakutseid, puslesid, mõistatusi, loogikaküsimusi ning -ülesandeid ja samuti olema loovad. Võitmiseks peavad nad koodi sisestama lukul selleks ettenähtud kohta ning avama kohvri enne, kui aeg nulli tiksub! Beat the Box toodi turule 2016. aastal ning seda hakati levitatama Catalyst Globali võrgustiku kaudu. Üsna varsti hakkas see Catalyst Globali võrgustiku poolt esindatud 52 esindatud riigis populaarsust koguma.

See üritus on haaranud üle maailma paljude ettevõtete kujutlusvõime ning konkurents on muutunud üsna tuliseks! Selleks, et tagada punktiskoori täpne arvestamine on paika pandud ranged reeglid. Uueks parimaks ajaks on nüüd uskumatu 55 minutit ja 30 sekundit, mille saavutas DStv Digital Media. Selles väljakutses võtavad mõõtu sajad meeskonnad üle kuue kontingendi, kui kauaks võib see rekord püsima jääda? Kas on võimalik teha seda alla 55 minuti?

DStv Digital Mediaga läbiviidud üritus oli üheks osaks nende pikemaajalisest koolitus- ja meeskonnatöö programmist, millele pandi algus juba 2016. aastal. Programm, mis on kokku pandud spetsiaalselt Dream Team Catalyst, South Africa poolt tihedas koostöös DStv Digital Mediaga, tagab kestvad ja meeldejäävad tulemused ka pikalt peale seda, kui tegevused on läbitud. Programm sai avalöögi eelmisel septembril Orkestreeri!-ga, mis on samuti väga kaasav ning häid tulemusi tagav meeskonnatöö programm Catalyst Globali tooteportfellist. Orkestreeri! raames pannakse inimesed vähem kui 2 tunniga mängima päris orkestrina. Osalejate nägudel väljenduv ühine rõõm toob videot vaadates lausa pisarad silma! Programmi järgmise osana osalesid DStv Digital Media meeskonnad FreshBizi töötubades, mis kujutasid endast mängudel põhinevaid koolitusi, arendamaks ettevõtlikku mõtlemist. Fresh Biz, mida levitatakse läbi Catalyst Globali võrgustiku, on väga edukalt toodud juba üle 50 000 osaliseni 20erinevas riigis.

Careers in Africa on „Employer of Choice” raames reastanud DStv Digital Media üheks parimate karjäärivõimalustega ettevõtteks Aafrikas. Nad on säilitanud oma head mainet, olemaks suurepäraseks kohaks, kus töötada. Dream Team Catalyst on juba üle 25 aasta korraldanud lõbusaid ning kaasavaid meeskonnatööd arendavaid üritusi ning koolitusprogramme, mis aitavad kasvatada usaldust, teha koostööd ja arendada suhtlemist, et tõsta nii inimeste töörahulolu kui ka saavutada suurepäraseid äritulemusi.

Kõik klientide lood