Ava kohver

Ületage oma piirid

1.5 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
15 - Piiramatu

Kirjeldus

Kõik saab alguse müstilisest videosõnumist, kus õõvastav hääl esitab osalejatele väljakutse mänguks. Meeskondadel on piiratud aeg, et murda lahti kood, mis lõpetab pöördloenduse. Mängu võitmiseks tuleb kood sisestada elektroonilisse koodlukku enne, kui aeg nulli jõuab.

Ainsad kasulikud esemed ruumis on meeskondade lukustatud alumiiniumkohvrid. Esimeseks sammuks on kohvrid avada. Kohvritest leiavad meeskonnad 4 väiksemat kohvrit, mis on omakorda tugevate koodlukkudega suletud sisaldades koode ja mõistatusi, mille meeskonnad peavad lahti harutama, et edasi tegutseda.

Pinge on suur ja aeg-ajalt tekib meeskondades kahtlus, kas nad üldse saavutavadki edu, aga nii päris elus, spordis kui ka äris tagavad selge pea, loogiline lähenemine ja usk oma võimetesse edu. Väljakutse ei ole kergete killast, aga seda magusam ja väärtuslikum tundub võit.

Õpitulemused

Üks olulisemaid asju mängu juures on see, et osalejad kasutavad ja kombineerivad oma mitmesuguseid oskusi ja leiavad loomingulisi lahendusi. Meetodi muudab veelgi huvitavamaks asjaolu, et lõpus peavad kõik meeskonnad omavahel koostööd tegema, et kõik vihjed kokku panna ja õige kood leida. Meeskonnatöö ja koostöövalmidus on siin kõige olulisemad.

physical distancing

Füüsiline distants

See tegevus vastab füüsilise distantsi hoidmise soovitustele. Muudame tegevust nii, et osalejad ei peaks jagama materjale ning oleks võimalik hoida omavahelist piisavat vahemaad. Meie kogenud moderaatorid ja läbiviijad toetavad osalejaid kogu tegevuse vältel jälgides vajalike tingimuste täitmist. Olukorrast lähtuvalt oleme ettevaatlikud ja keskendume osalejatele nauditava õpikogemuse pakkumisele.

Võtke ühendust ja leiame parima lahenduse füüsilise distantsi vajadusi arvestavateks tegevusteks meeskonna arendamisel!

Seotud soovitus

Keeruline, huvitav, kaasahaarav!

Enefit Kaevandused AS

Saada päring