Ava kohver

Ületage oma piirid

1.5 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
15 - Piiramatu

Kirjeldus

Kõik saab alguse müstilisest videosõnumist, kus õõvastav hääl esitab osalejatele väljakutse mänguks. Meeskondadel on piiratud aeg, et murda lahti kood, mis lõpetab pöördloenduse. Mängu võitmiseks tuleb kood sisestada elektroonilisse koodlukku enne, kui aeg nulli jõuab.

Ainsad kasulikud esemed ruumis on meeskondade lukustatud alumiiniumkohvrid. Esimeseks sammuks on kohvrid avada. Kohvritest leiavad meeskonnad 4 väiksemat kohvrit, mis on omakorda tugevate koodlukkudega suletud sisaldades koode ja mõistatusi, mille meeskonnad peavad lahti harutama, et edasi tegutseda.

Pinge on suur ja aeg-ajalt tekib meeskondades kahtlus, kas nad üldse saavutavadki edu, aga nii päris elus, spordis kui ka äris tagavad selge pea, loogiline lähenemine ja usk oma võimetesse edu. Väljakutse ei ole kergete killast, aga seda magusam ja väärtuslikum tundub võit.

Õpitulemused

Üks olulisemaid asju mängu juures on see, et osalejad kasutavad ja kombineerivad oma mitmesuguseid oskusi ja leiavad loomingulisi lahendusi. Meetodi muudab veelgi huvitavamaks asjaolu, et lõpus peavad kõik meeskonnad omavahel koostööd tegema, et kõik vihjed kokku panna ja õige kood leida. Meeskonnatöö ja koostöövalmidus on siin kõige olulisemad.

Seotud soovitus

Ava kohver on üllatav ja uuenduslik meeskonnatööd arendav meetod, mis sütitab loovust, tihedat koostööd ja kogu meeskonna suurt kaasatust. See süstib osalejatesse positiivset adrenaliini ning loob suurepärase keskkonna lõbutsemiseks. Samas saab neid tegevusi kasutada ka väärtuslike õppemeetoditena. Soovitan soojalt!

Eglė Rosenaitė
Wrigley Baltics

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

See meetod sobib ideaalselt sündmusejärgseks hinnanguks ja aruteluks meeskonnas. Mõnest meie meeskonnatöö arendamise meetodist õppimise tõhustamiseks ja tegevuse veelgi tähendusrikkamaks muutmiseks lõpetage kogemus meie ainulaadse rakendusega. Meeskonnatöö hindamise rakendust Team Assessment Tool kasutades tekkiv ülevaade meeskonna hinnangust ja tagasisidest annab püsivaid tulemusi ja mõõdetavat tulu, soodustades meeskonna ühtekuuluvust, individuaalset isiklikku kasvu, oskuste arendamist ja tulemuslikkust. Uuri juurdeSaada päring