Office Products Depot avas oma riikliku konverentsi Catalysti programmiga

Avaldatud 3. mai 2015

120 Office Products Depot töötajat üle terve Uus-Meremaa osales hiljuti rahvuslikul konverentsil Trinity Wharfis, Taurandas, mis asub Uus-Meremaa Põhjasaarel. Korraldajad pöördusid Team Up Eventsi poole, et viia ürituse avapauguna läbi Catalyst Globali tempokas suhtlemist soodustav Helide aeg!

Mis toimus?

Helide aja tegevusega õppisid osalejad alla 20 minutiga selgeks muusikalise etteaste, mille nad seejärel üheskoos ka ette kandsid. Eelseisvaks väljakutseks valmistudes jagati osalejatele boomwhackersid ehk kerged, õõnes, kindla värviga kodeeritud plasttorud, mis on pikkuse põhjal häälestatud tegema ühte kindlat nooti. Seejärel viis Team Up Eventsi koordinaator läbi soojendusharjutused.

Kui osalejatele oli selgitatud tegevuse eesmärki ning põhimõtet, alustati keeruka Guitar Hero stiilis treeninguga, et arendada nende rütmi ning ajastust.

Seejärel hämardati laes olevad tuled ning osalejad esitasid ühiselt meloodia Black Eyed Peas-i rõõmsameelse laulu „I got a feeling” järgi. Tulemus oli suurepärane! See, mis alduses tundus muusikaliselt täiesti ebakõlas olevat, oli nüüd muutunud ühtseks, sünkroonis muusikapalaks.

Reipad ja lõdvestunud osalejad olid seejärel valmis keskenduma oma rahvuslikule konverentsile, tundes seejuures suurt ühtekuuluvustunnet tänu sellele, mida nad olid koos saavutanud!

Lugege lähemalt, kuidas saaksite kasutada Helide aega oma konverentsi avapauguna, suhtlemist innustava tegevusena või ergutava vahepalana oma järgmisel üritusel.

Kõik klientide lood