Helide aeg

Muusikaline tegevus konverentsidele osalejate ergutamiseks!

20 - 45 minutit
Siseruumides
Koostööd arendav
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Helide aeg on ainulaadne konverentsi ergutaja, mille käigus osalejad loovad adrenaliini tekitavat muusikat. See nakkav ergutaja muudab iga konverentsi värvikaks, ühendab kogu seltskonna tempokaks orkestriks, milles iga osaleja tegutseb vaimustunult ja entusiastlikult. See on justkui sama kui mängida Guitar Herot dopingut kasutades!

Konverentsil osalejad loovad muusikat boomwhackersitega. Mis asi on boomwhacker? Boomwhacker on kerge, õõnes, kindla värviga kodeeritud plasttoru, mis on pikkuse põhjal häälestatud tegema ühte kindlat nooti.

Kõik osalejad varustatakse torudega ning järgmisena tuleb järgida kõrgtehnoloogilist visuaalset liidest, mis juhendab osalejaid koostööd tehes looma suurepärase sümfoonia. Tegevuse ajal jooksevad erinevat värvi märguanded ekraanil. Osalejaid peavad õigeaegselt kasutama oma torusid luues nii kindlaid helisid. Mida edasi, seda kiiremaks ja keerulisemaks tegevused lähevad, märguanded vahetuvad kiiremini ja seltskond reageerib aina jõulisemalt hoidmaks rütmi meeliülendavaks kulminatsiooniks.

Helide aeg on tõestatud meetod turgutamaks meeskondi ja sütitamaks konverentse.

Õpitulemused

See tegevus on tõestanud oma võimet turgutada konverentse, tekitada tõelist elevust ja sütitada meeskondi. Lahendus paneb iga üksikisiku panustama ja nõuab ka koostööd meeskonnana, seega rõhub see avatuse ja koostöö olulisusele. Helide aeg on lihtne, aga geniaalne viis inimesi ergutamiseks ja kolleegidega üheskoos lõbutsemiseks.

Seotud soovitus

See, mis algas kohutava muusikalise ebakõlaga, muutus ühtseks, sünkroniseeritud muusikateoseks. Osalejad olid lõbusas tujus ja reipad ning olid valmis rahvuslikuks konverentsis. Kõik olid üksmeelselt meelestatud tänu üheskoos saavutatule!

Office Depot

Saada päring