Mängudepäev Brasiilias Bot Creation programmiga

Avaldatud 23. sept 2018, autor Alain Segers

Kolmandat korda toimuva Game Day raames tutvustati Brasiilias Bot Creations lahendust. Game Day on Integração Group-i kuuluva Conquistar - Catalyst Brasiilia poolt läbiviidav tasuta üritus, kus on tutvustatakse erinevaid uusi mänge. Mais toimunud mängudepäeval esitleti kolme uut mängu, millest üheks oli uhiuus Bot Creation.

Bot Creations at Game Day

Bot Creation on meeskonnatööd arendav mäng, kus meeskondade ülesandeks on disainida ja ehitada robot. Selleks, et olla edukas, peavad robotil olema kindlad funktsioonid ja see peab olema võimeline läbima ülesandeid, mida neile finaalis teiste võistkondade robotitega mõõduvõtmiseks ette antakse.

Disainmõtlemisele tuginev Bot Creation õpetab meeskondadele eesmärgipärast disainimist. Milliseid osi kasutada, et robot oleks suuteline tegema ettenähtud ülesannet? Lisaks on osalistele antud piiratud ressursid, mistõttu tuleb neil ülesande raames kasutada kokkuhoidlikku innovatsiooni. Tõhusalt töötava roboti arendamiseks tuleb robotit mitmeid kordi testida ja muuta, seega teravdatakse ülesandega ka meeskondlikku protsesside arendamise oskust.

Game Day Brazil

Bot Creation lahendust on võimalik kohandada vastavalt soovitud õpitulemustele. Alates koostööl põhinevatest väljakutsetest, kus robotid peavad üksteisega koostööd tegema, kuni võistluslike väljakutseteni. Siinkohal võib näitena tuua Sumo võistlused. Samamoodi nagu tänapäevases sumomaadluses, kus väledamad ja paindlikumad Sumod astuvad vastu oma suurematele (ja samas mitte nii paindlikele) vastastele, võib ka siin mängus tulla võitjaks hoopiski väiksem ja väledam robot.

Bot Creations at Game Day

Game Day raames oli Bot Creation mängu viimaseks ülesandeks kihutada mööda takistusi täis võidusõidurada. Siinkohal ei piisanud ainult kiirest ja võimekast mootorist. Meeskondadele tõi edu hoopiski väleda ja kerge disainiga robot, mida sai lihtsasti takistuste vahel navigeerida.

Mängudepäevast osavõtjad tituleerisid Bot Creationsi "praeguse aja" tooteks. See on kaasahaarav ja nauditav meeskonnatööd arendav lahendus, mis soodustab suhtlemist, meeskonnadünaamikat ja innovaatilist mõtlemist - kõik, mis on tänapäevaste meeskondade jaoks ülimalt oluline.

Kõik klientide lood