Bot Creation

Olge innovatiivne ja ehitage kindlat ülesannet täitev robot.

2 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Bot Creation on innovaatiline meeskonnatöö lahendus, kus meeskonnad disainivad ja ehitavad roboti, mis on võimeline täitma etteantud ülesandeid. Robotite ehitamiseks on meeskondadele ette antud terve hunnik erinevaid juppe ja samuti ka nimekiri erinevatest võistluslikest ja koostööl põhinevatest ülesannetest, mida robot peab olema võimeline täitma. Seejärel hakkavad meeskonnad vastavalt nõutud ülesannetele olemasolevatest juppidest oma roboteid disainima. Nad peavad valima oma robotile sobiva mootori, vineerist valmistatud kandva raamistiku, kere ning elektrilised- ja elektroonilised osad. Kui meeskonnad on oma robotid valmis ehitanud, viivad nad läbi testimise, et kontrollida, kas nende robotid ikka on võimelised nõutud ülesandeid täitma. Kõige lõpus tulevad meeskonnad kokku, et näha teiste meeskondade loomingut ja olla tunnistajaks oma robotite edule.

Õpitulemused

Roboti loomise ja meisterdamise käigus soodustab Bot Creation meeskonnasisest arutelu ning samuti arendab ka meeskonnaliikmete planeerimisoskusi ja ühist otsuste vastuvõtmise oskust. Kuna meeskondade ülesandeks on ehitada robot, mis oleks võimeline teostama erinevaid ülesandeid, tuleb siinkohal rakendada ka loovat mõtlemist ja ressursside juhtimist. Robotite ehitamise ja testimise kaudu õpivad meeskonnad roboti põhiliste atribuutide täiustamiseks kasutama disainmõtlemise loogikat. Valmisehitatud robot on tõestus edukast innovatsioonist, loovusest ja mis kõige tähtsam - tõhusast meeskonnadünaamikast.

Seotud soovitus

Bot Creation programmis on kesksel kohal käesolev hetk - robootikarühma dünaamika, suhtlemine ja igas etapis inimeste oskuste tuvastamine. Nautisime seda täielikult.

Fernando Santos
Wheaton

Saada päring