Duubeldades lõbu ja õpitulemusi Ava kohver ja Go Team lahendustega

Avaldatud 18. märts 2019, autor Gerry Skerritt

Lõuna-Aafrikas tegutsev juhtiv digitaalse ühenduvusega tegelev ettevõtte otsis käivitavat üritust, mis tuletaks nende meeskonnale (kus oli palju uusi liikmeid) meelde, et just koostöö, kastist välja mõtlemine ja keskendumine on nende jätkuva äritegevuse edu võtmeks. Dream Team Catalyst, Catalysti meeskonnatöö võrgustiku Lõuna-Aafrika esindajad tagasid võimsa tulemuse, kombineerides kaks Catalysti populaarset ja võimast programmi, et luua mõjukas ja tõhus üritus, mis täidaks kliendi eesmärgid ja ületaks nende ootused.

Selleks, et muuta juba üpris väljakutsuv Ava kohver lahendus veelgi keerukamaks, lisas Dream Team Catalyst terve seeria täiendavaid probleemide lahendamise ülesandeid. Enne üritust lisati ülesanded Catalysti meeskonnatöö tehnoloogiaplatvormi Go Team, mis üritusel kasutatavatesse iPadidesse paigaldatud. Ürituse päeval jagati grupp kümneks meeskonnaks ning igale meeskonnale anti iPad ja Ava kohver kast. Meeskonnad seisid korraga silmitsi kahe näiliselt erineva tegevusega ning pidid juhtima meeskonna dünaamikat ja jagama vastavalt ka meeskonnaliikmed. Kõik meeskonnad jagunesid kaheks alamrühmaks, kellest üks töötas Ava kohver ülesannete kallal ja teine astus vastu Go Team väljakutsetele. Kaks esmapilgul täiesti eraldiseisvat projekti olid tegelikult disainitud nii, et need oleksid üksteisest sõltuvad ning lõppeesmärgiks oli peatada taimer enne, kui sellele seatud aeg nulli jookseb.

beat the box  in south africa

Ruum täitus energiaga, kui meeskonnad üritasid kaosest, teadmistelünkadest ja käesoleva ülesande keerukusest aru saada. Kõik alammeeskonnad lahendasid probleeme ja avastasid üha enam uut informatsiooni, mida seejärel oma kaasmeeskonnaga tõhusalt jagasid. Aja edenedes muutusid ülesanded küll veidi lihtsamaks, kuid kella tiksudes oli tunda, kuidas pinge ruumis järjest tõuseb.

Heureka-hetkel mõistsid kõik 10 meeskonda, et nad jagavad sama eesmärki ja et koostöö ei olnud ainult soovitatav, vaid lausa hädavajalik. Meeskonnad panid pead kokku, et lahendada viimane mõistatus. Meeskondadevahelise koostöö tulemusena sai probleem kiirelt lahendatud ja kell peatati ligi kaks minutit varem! Ruum täitus tormilise aplausiga ja osalejad jagasid omavahel rõõmsaid käeplakse.

Missioon täidetud! Osalejad olid täielikult kaasatud ja tundsid läbi jagatud kogemuse suuremat sidet. Tugevdades koostööd, kastist välja mõtlemist ning keskendumist lõbusal ja meeldejääval viisil, saavutas klient seatud eesmärgi!

Kõik klientide lood