Aromaatne Miss World China

Avaldatud 12. sept 2012, autor Mark Davenport

Hiina iludusvõistluse eel olime just oma lõhnaõli loomise ürituse „Meisterlikkuse olemus” viimases katsetamisjärgus. Tulevasele Miss World üritusele meeskonnatöö lahenduse pakkumise võimalus andis meie uuele tootele suurepärase stardivõimaluse.

Catalyst Globali direktor Mark Davenport lendas kohale, et aidata kaasa ürituse läbiviimisele. Osalejad võtsid ürituse hästi vastu. Töötades kuues meeskonnas, said kõik tüdrukud käed külge lüüa meie eritellimusel koostatud parfüümide loomise komplektidega. Pärast lühidat ülevaadet parfüümiärisse, andis Mark igale meeskonnale lähteülesande, milleks oli luua ning kokku segada individuaalne lõhnaõli, mis meeldiks mingile kindlale sihtrühmale. Miss Worldi kohtunikud ei hinnanud mitte ainult tüdrukute meeskonnatööd, vaid ka seda, kui hästi saadi aru klientide soovidest ning milliseid baas-, vahe- ning tipunoote ideaalse lõhna loomisel kasutati.

„Osalejate poolt loodud lõhnade kvaliteet oli äärmiselt muljetavaldav. Lõhnad oli niivõrd head, et kõik osalejad võtsid näidised endaga ka koju kaasa. Jättes Miss Worldi iludusvõistluse kõrvale, on siinkohal oluline meeles pidada, et Meisterlikkuse olemus ei ole ainult glamuuritüdrukutele mõeldud üritus. Meie eritellimusel valmistatud loominguliste komplektidega on võimalik luua koostisosadest unikaalseid kombinatsioone ning meeskondadel on võimalik luua nii meeste kui ka naiste, aga ka värskemate nootidega unisex lõhnu.
Lõhnaõlide loomine on väga huvitav ning interaktiivne protsess ning kahtlemata soovitaksin ma seda ka ainult meestest koosnevatele gruppidele. Oma tootekatsetuste käigus saime meestelt väga head tagasisidet.
Kui siduda üritus ärisõnumiga, on oluline tähele panna, et see harjutus nõuab meeskondadelt oma klientidega emotsionaalse sideme loomist. Ei ole just kuigi palju meeskonnatööd arendavaid tegevusi, mis aitavad seda külge avastada.”
Selgitab Mark Davenport rohkem Meisterlikkuse olemuse kohta.

Pole vahet, kas te otsite oma konverentsile kaasahaaravat energiat süstivat harjutust, soovite uurida klientide kaasatust või soovite teha oma meeskonnaga õhtusöögijärgselt midagi omapärast – Meisterlikkuse olemus on nüüdsest meie piirkondlike partnerite kaudu saadaval üle terve maailma. Kuna pühadehooaeg on kohe-kohe uksele koputamas, võib just Meisterlikkuse olemus olla võlutrikiks, mis paneb teie jõulupeo käima.

Vajutage siia, et lugeda lähemalt Meisterlikkuse olemuse kohta.

Kõik klientide lood