DBB Flat Out F1

DBB tõstab meeskonnavaimu Vormel 1 abil

Avaldatud 12. märts 2014

Vormel 1 on kindlasti üheks kõige väljakutsuvamaks meeskonnatööd arendavaks kogemuseks. Tänu boksipeatusele on aega on võimalik nii kaotada kui ka võita. Ülemaailmne reklaamiagentuur DDB pani hiljuti Macaus oma meeskonna oskused proovile 3D Vormel 1 väljakutsega.

Ettevalmistus ja planeerimine

Meeskondlik ettevõtmine algas, kui kõikidele meeskondadele jagati kätte plaanid, mille järgi märkida, sildistada ning seejärel papist lehtedest välja lõigata erinevad Vormel 1 auto jupid. Meeskonnad asusid innukalt juppide kallal, nagu näiteks kokpit, mootorikast, vasak ja parem paneel ja auto ninaosa.

Ehitamine – Meeskonnavaimu arendamine

Kui jupid olid valmis, panid meeskonnad oma autodele alla papist rattad, ühendades need kere küljes olevatele telgedele. Seejärel kinnitati esimeste telgede külge roolid ning testiti autode sõiduvalmidust. Oli jäänud ainult veel üks element - auto oli vaja korralikult ära tuunida! Autode kaunistamisel kasutasid meeskonnad muu varustuse seas nii õhupalle, kui DDB logosid. See aitas luua meeskonnaliikmete vahel ühtekuuluvustunnet, meeskonnavaimu ning saavutustunnet, tagades meeskondade valmiduse eelseisvaks võidusõiduks.

Võidusõit – Meeskonnad võistlevad omavahel!

Pärast paraadi ning meeskondade kogemuste vahetust algasid soojendussõidud. Boksipeatusesse jõudes tuli vahetada autojuht, terve meeskonnaga keerata autot 180 kraadi, et boksipeatusest väljuda, ning alles seejärel sai võidusõitu jätkata. See oli koht, kus meeskondadel oli võimalus aega võita või hoopiski kaotada, olenevalt sellest, kuidas oskasid nad oma aega planeerida, kui efektiivselt tegid nad koostööd ning kui suur oli nende võidutahe. Soojendussõitude tulemuste põhjal pääsesid kaks meeskonda finaali, kellest ainult üks sai šampanjaga poodiumivõidu.

Rahulolev klient

3D Vormel 1 on unikaalne ja innovaatiline meeskonnatööd arendav üritus, kus kõik osalejad on kaasatud ning võidule keskendunud. Alates ehitamisest kuni kaunistamise, arutelu ning tulise võidusõiduni on tunda, kuidas tekib meeskonnavaim ning ürituse finaaliks olev võidusõit pakub kõigile osalejatele meeldejääva mälestuse.” - Geok Pin Tan, DDB Worldwide Ltd. finantsdirektor

Vajutage siia, et lugeda lähemalt 3D Vormel 1 kohta.

Kõik klientide lood