Google Japan õppis töötama ühtse meeskonnana

Avaldatud 16. jaan 2015

Osalejad Google Japan-ist osalesid Tokyos meeskonnatööd arendavas tegevuses Pinnalaotuses Vormel 1, mille viisid läbi Catalyst Globali partnerid Work Happiness Japan-ist. Meeskonnad töötasid üheskoos, et ehitada alla kahe tunniga Vormel 1 võidusõiduauto koopia ning kihutada nendega võidu.

Osalejad Google-st jagati kolme meeskonda, kes võitlesid omavahel Vormel 1 võidusõiduauto papist koopia ehitamisel, selle kaunistamisel ja seejärel teiste meeskondadega võidusõidus. Kasutades spetsiaalselt loodud Pinnalaotuses Vormel 1 papist tükkide komplekti, juhiseid ning tööriistu, pidi iga meeskond tegema koostööd, et panna paika strateegia ning ehitama elusuuruses Vormel 1 võidusõiduauto. Seejärel kaunistasid nad oma autod ning panid need võidusõiduks valmis!

Meeskonnad rivistasid seejärel oma Vormel 1 autod stardijoonele ning lippude lehvides lükkasid oma autosid mööda võidusõidurada edasi ning tagasi. Võidusõit möödus ergutuste saatel ning võitja väljaselgitamisel said otsustavaks viimased meetrid. Meeskonnad õnnitlesid üksteist, imetlesid teineteise autosid ning arutasid võitjatiimile võidu toonud strateegia üle.

Võtke meiega ühendust saamaks rohkem informatsiooni, kuidas viia Pinnalaotuses Vormel 1 läbi teie järgmisel konverentsil, töötajate koolitusel või meeskonnatöö üritusel.

Kõik klientide lood