Flat Out Formula 1 with Team Up Events - Turners

Turners osales meeskonnatöö lahenduses Villa Maria Estates

Avaldatud 28. apr 2015

Catalyst Globali Uus-Meremaa partnerite, Team Up Eventsi poolt läbiviidud üritusel tulid järve ääres asuvasse Villa Maria Estate-i kokku Turnersi töötajad ning neile anti ülesandeks ehitada alla kolme tunniga elusuuruses papist Vormel 1 võidusõiduauto.

Kasutades spetsiaalselt loodud Pinnalaotues Vormel 1 papist tükkide komplekti, juhiseid ning tööriistu, pidi iga meeskond tegema koostööd, et paika panna strateegia, mis võimaldas neil üheskoos ning kõiki meeskonnaliikmeid kaasates kiirelt, täpselt ning efektiivselt konstrueerida Vormel 1 võidusõiduauto.

Kui kõik meeskonnad olid edukalt lõpetanud oma võidusõiduauto ehituse, hakkasid nad oma sõidukeid kaunistama ning määrasid oma meeskonna autojuhi.

Lõpuks aeti võidusõiduautod stardijoonele, osalejad riietusid võidusõiduks vastavasse vormi ning ruuduliste lippude lehvides ja ergutuste saatel jooksid nad võidu mööda 120-meetri pikkust rada finišijoone poole!

Meeskonnad kogunesid finišikaare alla ning jagasid omavahel muljeid suurepärasest meeskonna ühisest jõupingutusest, mille jooksul muutsid nad hunniku papitükke Vormel 1 auto koopiaks.

Võtke meiega ühendust saamaks rohkem informatsiooni, kuidas viia Pinnalaotuses Vormel 1 läbi teie järgmisel konverentsil, töötajate koolitusel või meeskonnatöö üritusel.

Kõik klientide lood