ADDM ehitas Yas Islandi ringrajal papist vormeleid

Avaldatud 2. juuni 2010

Möödunud novembris esimest korda Vormel 1 kalendris olnud Abu Dhabi Grand Prix sai väga hea vastuvõtu osaliseks ning palju positiivset meediakajastust. Meie partnerid Araabia Ühendemiraatides, biz-events ei saanud võimalust kasutamata jätta, kui Vormel 1 võistlus tuleb neile koju kätte.

Neil oli õnn töötada kolme kliendiga, kes tahtsid osa saada Catalysti suurepärasest 3D Vormel 1 väljakutsest ja soovisid seda teha uuel Yas Islandi ringrajal.

Meeskondadel oli võimalus ringrajal ringi kihutada ja samuti said nad ehitada papist võidusõiduautod samades boksipeatuste garaažides, mida kasutavad ka Ferrari ja McLareni tiimid. Mustvalgeruuduliste lippude lehvitamise ja teemakohase võidusõidumuusikaga lõi biz-events tõelise Vormel 1 õhkkonna, kus meeskonnad üksteisele tõsist konkurentsi pakkusid.

3D Vormel 1 väljakutse avaldas muljet ringraja omanikele ADMM-ist ja nüüd soovivad nad seda müüa ka oma klientidele. Omalt poolt lisavad nad iga väljakutse võitjameeskonnale auhinnaks ringrajal Porche sportautodega kihutamise võimaluse! Vrõmm! Vrõmm!

Vajuta siia, et saada rohkem informatsiooni 3D Vormel 1 kohta

Kõik klientide lood