Fortnite - Go Teami lahenduse põnev teema

Avaldatud 27. märts 2019

Eesmärgid

British American Tobacco on Catalyst Mexico pikaajaline klient, kes hindab nende lahenduspõhiste meeskonnatöö programmide eeliseid juba mitmeid aastaid.

Igal aastal otsib British American Tobacco eelmiste aastatega võrreldes veelgi muljetavaldavamaid ja veelgi enam tulemustele orienteeritud üritusi. Ning nad eelistavad just uudseid tehnoloogiaid kaasavaid lahendusi.

Sel korral tundis BAT huvi meeskonda siduvast harjutusest, mis oleks lõbus ja kaasav ning keskenduks koostööle, loovale mõtlemisele ja probleemide lahendamisele.

British American Tobacco Fortnite Go Team

Eesmärgid lühidalt

  • Koostöö tervikliku äriüksusena
  • Võistluslikud harjutused probleemide lahendamise strateegiate väljatöötamiseks
  • "Kastist välja" mõtlemise soodustamine ja loovuse edendamine

British American Tobacco Fortnite Go Team

Lahendus

Tehnoloogiapõhise meeskonnatöö lahenduse aluseks kasutati Catalysti Go Teami rakendust, mis lähtuvalt ettevõtte eesmärkidest neile sobivaks kohandati. Ürituse päeval pidid meeskonnad lahendama erinevaid ülesandeid, mis järk-järgult järjest keerukamaks läksid. Rakenduse kujundus ja teema olid inspireeritud populaarsest internetipõhisest mängust “Fortnite”, mis paelus koheselt kõiki osalisi ja hoidis nende põnevust kogu ürituse vältel.

Väljakutsed peegeldasid endas Fortnite temaatikat ja avatare ning sisaldasid järgmisi elemente:

  • Fortnite stiilis võidutants;
  • ‘pommide’ viskamine, mida kujutas endast väikeste paukpadrunite suure hooga ämbrisse viskamist;
  • oma meeskonna filmimine jäljendades DJ Marshmallow kontserdit koos maskide ja rekvisiitidega;
  • Macarena tantsimist ja samal ajal ettevõtte väärtuste väljahõikamist;
  • ettevõtte ja muude faktide kohta viktoriiniküsimustele vastamist.

Battle Royale stiilis finaalis pidid kõik võistkonnad ühendama oma jõud, et lahendada ühise meeskonnana mängu viimased elemendid.

British American Tobacco Fortnite Go Team

Tulemus

Kokkuvõttes oli kogu tegevus väga õnnestunud! Osalistel oli tohutult lõbus ja nad said palju naerda. Fortnite temaatika läks osalistele väga hästi peale! Erinevad väljakutsed ja mõistatused ragistasid parajalt ajusid, kuid olid meeskonnana täiesti tehtavad ning aitasid neil arendada loovat mõtlemist, luua positiivset hoiakut probleemide lahendamise suhtes ja mõista paremini üksteise erinevaid tugevusi.

Kõik klientide lood