Dubai Tourism avastab Go Team rakendusega Dubaid

Avaldatud 7. mai 2015

Dubai Tourism korraldas oma Aasia turu- Hiina, Lõuna-Aasia ja India varustajatele õpiretke. Nad kutsusid ostjad nii MICE-i kui ka korporatiivsetest ettevõtetest tutvumisreisile Dubaisse.

Dubai Tourism viis läbi Sünergilise meeskonna õpiretke, mis kujutas endast õpetlikku võidujooksu, mille raames õppisid meeskonnad Dubai ajaloo kohta. Osalejad läksid retkele läbi ajaloolise Dubai vanalinna ning veeteede, mille jooksul pidid nad lahendama mitmeid ülesandeid Dubai avastamise teemal. Nad õppisid Araabia traditsioonide kohta ning said teada, kuidas elasid kohalikud inimesed kümnendeid enne seda, kui nad avastasid õli!

Kuidas see toimus?

Igale meeskonnale anti Samsung galaxy tahvelarvuti, kuhu oli alla laetud Go Team ehk Sünergilise meeskonna rakendus ning samuti oli neil kasutada piiramatus mahus internetti. Kasutades Go Teami rakenduse GPS-i navigatsioonisüsteemi ning tervet rida vihjeid ning suunavaid juhiseid, juhatati osalejaid mööda 14 kontrollpunkti, alustades Sheikh Mohammed Centre for Cultural Understanding juurest, kus neile selgitati ülesannet ning anti esmased juhised. Esimesed ülesandeks oli seigelda Dubai kõige vanemas, ikoonilises Bastakiya piirkonnas, mis ehitati 1890. aastatel. Kõik meeskonnad pidid osa võtma traditsioonilise Araabia vaiba tunnist, kus neile õpetati vaiba tegemist täiesti algusest, ning seejärel suundusid nad Al Fahidi kindluses asuvasse Dubai muuseumisse. Al Fahidi kindlus on muuseas ehitatud 1787. aastal ning see on tänasel päeval Dubai vanim hoone.

Peale ajalootundi suundusid nad Bur Dubai Souk-i turule, kus nad pidid selga panema kohalikud riided ning tegema fotosid lähedal olevast mošeest. Seejärel pidi nad ületama jõe, et jõuda teisel pool asuvasse traditsioonilisse Abrasse. Teisel pool vett pidid nad Dubai kulla- ja vürtside turul välja kauplema parimad hinnad, millest jäid neile ka kingitused ning suveniirid! Meeskonnad osalesid erinevates ülesannetes, nagu fotode tegemine, asjade ostmine ning viktoriiniküsimustele vastamine.

Kõik klientide lood