Kingfisher tähistab Hiina uut aastat

Avaldatud 8. veebr 2018

Kingfisher, kes on Euroopa juhtiv kodu täiustamise valdkonnas tegelev jaemüüja, soovis, et Team Building Asia korraldaks neile Hiina uusaasta pidustuste osana teemakohase meeskonnatöö tegevuse. Selleks puhuks oli ideaalseks valikuks loominguline, muusikaline ning tantsuline meeskonnatöö kogemus nimega „Dragon Squad”.

KSO Hongkongi meeskond jagati kaheteistkümneks meeskonnaks ning nad olid ülimalt aktiivsed, kui nad meisterdasid ning kaunistasid üheskoos ülisuure draakoni. Järgmiseks puhusid nad draakonisse elu ning esitasid sümboolse draakoni tantsu, mis toob eesolevaks aastaks õnne.

dragon dance hong kong kso

Peale lühikest ettekannet, kus selgitati draakoni tähtsust Aasia kultuuris, hakkasid osalised meisterdama selle tohutu suure eluka pead ning saba. Silmad, ripsmed, hambad ja liikuv lõug liimiti kõik karkassile kinni, enne kui neid värvima ja kaunistama hakati. Lisaks oli meeskondadel võimalik lisada ka midagi omalt poolt, et lisada sellele müstilisele olendile veelgi isikupära.

Samaaegselt korraldati erinevaid töötubasid meeskondade esindajatele, kes vastutasid draakoni tantsu jaoks muusika valimise ning tantsukava loomise eest. Meeskondade juhid tagasid, et nende ülejäänud meeskonnaliikmed õpiksid tantsukava ning pakuksid kõva konkurentsi „Parima meeskonna esituse” ning „Kõige paremini kaunistatud draakoni” auhindade kategooriates.

„„Dragon Squad on suurepärane loominguline meeskondlik tegevus, mis võimaldab kõigil osalistel kaasa lüüa ning meeskonnatööd teha.”

KSO peadirektor Valerie Cussenot , Hongkong

Kõik klientide lood