Deloitte avas konverentsi seisvate ovatsioonidega

Avaldatud 12. nov 2013

50 Deloitte vabatahtlikku, „teeme ära” hoiak ja sensatsiooniline üritus avasid Deloitte tipp-partnerite konverentsi seisvate ovatsioonidega.

Taust

Nende oma sõnadega väljendades on Deloitte „bränd, kelle all töötavad tuhanded pühendunud professionaalid sõltumatutes ettevõtetes üle terve maailma, pakkudes valitud klientidele auditeerimis-, konsultatsiooni-, finantsnõustamise, riskijuhtimise ja maksude teenuseid”. Üks meie professionaalsete teenusepakkujate suurest nelikust, Deloitte, värbab maailma kõige nõutumaid talente ja jätkab oma kasvamist n-ö edukalt-edukale põhimõttel.

egi:live communication on spetsialiseerunud pakkuma eritellimusel strateegilisi üritusi globaalsete ettevõtete juhtidele. Oma 20-aastase kogemusega aitavad nad ambitsioonikatel rahvusvahelistel ettevõtetel saavutada erakordset ja jätkusuutlikku kasvu, luues keskkonna, kus nad saavad vahetada oma teadmisi ja püüdlusi ning arendada oma ettevõtte strateegiat.

Catalysti ja Orkestriproovi valimine

egi:live koos Deloittega võtsid Catalystiga ühendust, otsimaks etteastet, millega avada Deloitte tipp-partnerite konverents. Üritus pidi edasi andma Deloitte põhiväärtusi ja tõstma esile nende „teeme ära” hoiakut.

Unikaalne ja just nende jaoks kohandatud Orkestriproovi üllatusversioon oli selleks puhuks ideaalseks lahenduseks.

Ürituse päeval

Tipp-partnerite konverentsi eelõhtul kogunes viiskümmend Deloitte vabatahtlikku oma hotelli üllatuslikule infotundi. Nad kogunesid baaris ning ei osanud kahtlustada mitte midagi eriskummalist. Samal ajal oli nende kõrvalruumis punt professionaalseid muusikuid ja 50 muusikariista, mis olid nende jaoks juba valmis pandud.

Uksed läksid lahti ja dirigent selgitas, et vabatahtlikud avavad järgmisel päeval toimuva tipp-partnerite konverentsi nende endi poolt esitatava sümfoonilise etteastega!

Kasutades meie läbiproovitud ja töötavat Orkestriproovi formaati, tegid vabatahtlikud järgmise kahe tunni jooksul kõvasti tööd, et saavutada lihvitud ja veatu lõpptulemus. Nende transformatsiooni, kus nad muutusid seltskondlikest semudest päris sümfooniaorkestriks, oli kohapeale saadetud jäädvustama egi:live, kes püüdis vabatahtlike emotsioonid filmilindile ja salvestas lühikesi intervjuusid.

Järgmisel hommikul kui kõik veelkord üle käidi ja peaproov tehtud sai, seati lava esinemiseks valmis. Kui konverentsikülalised olid saalis istet võtnud, näidati videot meie läbiviidud väljakutsest. Seejärel tervitati lavale tulnud orkestrit, misjärel saabus saali vaikus, et dirigent saaks tempo määrata. Vabatahtlikud andsid 700 inimesele – nende ülemustele!- veatu etteaste ja lõpetasid seisvate ovatsioonide saatel.

Investeeringute tasuvus

  • Orkestriproov demonstreeris väga edukalt Deloitte inimeste saavutusi, edukust ja „teeme ära” hoiakut.
  • See võimaldas tähistada edu ja aitas luua programmi, mis oli kaasahaarav ning värske.
„Aitäh teile imelise etenduse eest! Ma olen kindel, et te saite aru, kui hea meel Deloittel oli. Ma ei ole kunagi varem näinud sellelt publikult seisvat ovatsiooni!” - Deloitte ja egi:live

Vajutage siia, et saada rohkem informatsiooni Orkestriproov kohta.

Kõik klientide lood