Samsung avastab Häirega meeskonnatöö dünaamikat

Avaldatud 6. mai 2019

Vestlus Samsung Türgi personalijuhi Ciler ay-ga.

Kes võtsid Häire meeskonnatöö lahendusest osa?

Värsked ülikoolilõpetajad, vanemad tudengid ja need, kellel on hetkel käsil doktorantuur.

Miks valisite just Häire?

Samsung tegutseb tehnoloogiasektoris. Häire on tehnoloogiapõhine meeskonnatööd arendav mäng, mida on võimalik kohandada endale sobivaks ja meie osalised ei olnud varem taolisest üritusest osa võtnud.

Kas teil on mõni lemmik mängu funktsioon või hoopiski konkreetne mäng või ülesanne selles lahenduses?

Avastamine, uudistamine ja üleüldse kogu mänguga seotud põnevus oli see, mis mulle selle juures kõige rohkem meeldis. See utsitab ajusid ragistama ja aitab arendada probleemide lahendamise oskusi. Mängu erinevad tegevused aitavad avastada meeskonna dünaamikat. Mulle meeldis eriti ülesanne, kus pidi leidma erinevaid riike.

Osaleja 2

Tavaliselt keskendume meeskonnamängudes võitjale, kuid selles mängus ei olnud selget võitjat. Kõikides kastides olid erinevad mõistatused. Meie kastis olid näiteks täiesti teistsugused ülesanded kui teiste meeskondade kastides, mis tähendab, et sa ei saa teiste meeskondadega oma lahenduskäiku võrrelda ja sellest lähtuvalt ei ole ka meeskondade vahel võistlusmomenti. Kuid see aitab kogu rühma edule tervikuna kaasa ja õpetab seega ka ülimalt hästi omavahelist koostööd. Mulle meeldis see väga!

Osaleja 3

See meeldis mulle, kuna see hõlmas erinevaid tegevusi. Erinevalt põgenemismängudest olid siin mängus kõik ülesanded kastides ja tegevuste tagajärjed viisid mängus erinevate punktideni.

Osaleja 4

Ka minu arvates olid kõik tegevused fantastilised. Märkasin, et käesolevat ülesannet lahendades ootasin juba põnevusega uut mõistatust! Mõeldes, et mis küll järgmine ülesannet on ja mida järgmisena tegema peab. Lahendus hõlmas mitmeid erinevaid tegevusi, mis olid suunatud erinevate inimeste oskustele.

Milline on peamine sõnum, mille võtate Häire lahendusest kaasa?

See on suurepärane mäng, mis toob välja oma põhisõnumi, milleks on, et peame olema alati kursis sellega, mis toimub meie konkreetsete mikroülesannete ja meeskonna ümber ning peaksime oma konkurentidega suhtlema ning nägema suuremat plaani.

Mis on teie arvates kõige olulisem asi, mida Häirega õppisite?

Osaleja 3

Kõige olulisem asi, mida ma sellest mängust õppisin oli meeskonna dünaamika ja teiste meeskonnakaaslaste individuaalsed oskused. Nägin oma silmaga, kuidas igal inimesel olid erinevad oskused. Erinevates mängudes oskasid erinevad inimesed lahenduseni jõuda. See oli minu arvates selle mängu kõige parem osa - meeskonnatöö oma täies hiilguses.

Osaleja 2

Mina sooviksin tänada arendusmeeskonda - see oli ülimalt tore!

Kõik klientide lood