Lõbus jalgpalliteemaline Robot Revolution

Avaldatud 29. nov 2018

Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna EY oli otsimas täiesti uudset ja põnevat meeskonnatööd arendavat tegevust. Tegevus oli osaks nende kahepäevasest kohtumisest Bangkokis asuvas W Hotel-is, kus osales 50 juhtivat töötajat. Ürituse teemaks oli “Kuidas olla TULEVIKU EHITUSEKSPERT!“. Selleks ürituseks valiti tehnoloogial põhinev Robot Revolution tegevus, kus meeskonnad peavad ehitama roboteid, nendega seejärel võidu kihutama ja lõpuks suures meeskondlikus finaalis osalema.

Peamised eesmärgid

  • Usalduse loomine
  • Suhete tugevdamine
  • Tõhusam suhtlemine
  • Tulevikku vaatamine
robot team building with EY


Ürituse päeval

Pärast kahte päeva täis kohtumisi ja koosolekuid naasid EY osalised peale lõunat Bangkoki W hotelli konverentsiruumi. Seal ootasid neid robotite ehitamise jaamad ja oma laudadelt leidsid nad loomingulised ehitusmaterjalid. Vastava õhustiku loomiseks anti neile lühike ülevaade robotite maailmast ja nende rollist kui “TULEVIKU EHITUSEKSPERDID“. Seejärel asusid meeskonnad roboteid ja takistusradu ehitama. Kaks-kolm meeskonnaliiget asusid koheselt välja jagatud iPadidest järgima samm-sammulisi graafilisi juhiseid robotite ehitamiseks ja asusid meisterdama. Kui robotite ehitamisega oli valmis saadud, kasutati iPadi robotite programmeerimiseks ja juhtimiseks.

Ükshaaval lasti meeskonnad areenile, kus neil oli võimalus heita pilk võidusõidurajale, kus toimus suur finaal. Nad pidid raja võimalikult täpselt meelde jätma ja seejärel ehitama selle raja koopia, et oma robotit enne päris võidusõitu testida. Siinkohal tuli meeskondadele kasuks tõhus planeerimine, ülimalt selge suhtlemine ja detailidele tähelepanu pööramine. Kui proovisõidud tehtud, panid meeskonnad oma robotid võistlusareenil proovile.

Peale võistlust kaunistasid meeskonnad oma robotid EY värvides lihtsate dekoratiivelementidega. Nii nagu jalgpallisärgidki, tähistasid need erinevate meeskondade roboteid. Seejärel oli aeg koguneda areenile, et mängida robotite jalgpalli. EY jalgpalli meistrivõistlustel asusid võistlustulle kaks robotite jalgpallimeeskonda.

robot team building with EY

Tulemus

Robot Revolution oli väga edukas. Vabas keskkonnas tulevikku vaatav tegevus julgustas osalisi arendama oma suhtlemisoskust. Lõbus ühine kogemus võimaldas meeskonnal luua tugevamaid suhteid ja luua usaldust.

Kõik klientide lood