Robot Revolution

Ehitage töötavad robotid ja programmeerige need lahendama erinevaid väljakutseid

1 - 3 tundi
Siseruumides
Koostööd arendav
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Võistkonnad esindavad rühma teadlasi, kelle ülesandeks on ehitada ja programmeerida robot, mis oleks uueks standardiks COBOTSile (koostööd tegevad robotid, mis ühises tööruumis inimestega füüsiliselt suhtlevad. Need erinevad teistest robotistest, mis on mõeldud töötama iseseisvalt või piiratud juhtimisega). Meeskonnad töötavad prestiižse tehnoloogiaauhinna ROBEL nimel.

Võistkonnad hakkavad ehitama roboteid, pannes mängu oma loovuse. Seejärel ühendatakse need Bluetoothi kaudu. Meeskondadel on valida erinevate robootiliste tegevuste vahel, et leida midagi, mida nad on võimelised etteantud ajaga saavutama ja mis vastaks oodatud tulemustele. Nad järgivad lihtsaid samm-sammulisi 3D, 360° juhiseid, mille nad leiavad Robot Revolutsioni meeskonna varustuses olevast Robot rakendusest. Nad kasutavad ,,Blockly" kodeerimismenüüd, et tuua oma robot ellu! Ürituse suureks finaalik on energiline võistlus, mis pakub meelelahustuslikku ja põnevat vaatepilti.

Õpitulemused

Robotite ehitamine on kaasav ja rikastav õppimisprotsess. Meeskonnaliikmetel on lõbus töötada sellises loomingulises protsessis, kus saab midagi oma kätega luua.

Otsused, nagu milliseid ülesandeid peaks robot täitma, panevad proovile meeskondade otsuste tegemise võimed ning tõhusa suhtlemisoskuse. Mitmete erinevate ülesannete haldamine, et luua täpne katsetusrada ning programmeerida robot tegema kindlaid liigutusi, nõuab efektiivset delegeerimist ja ressursside juhtimist. Kogemusliku õppimise väljakutses pannakse proovile meeskonna dünaamika põhialused, võimaldades individuaalsetel tugevustel välja paista.

Meeskonnaliikmed peavad olema neile määratud ülesandeid lahendades pidevalt keskendunud ja pöörama tähelepanu erinevatele detailidele, keskendudes seejuures projekti üldistele eesmärkidele ja vältides omaette nokitsemise mentaliteeti.

Seotud soovitus

Robot Revolution on tõeliselt uudne ja kaasav lahendus. Meil oli nii lõbus ja me õppisime väga palju. Lahkusime sealt tundes end tõeliste asjatundjatena!

Samancor Chrome

Saada päring