meditainment at royal bank of scotland

Royal Bank of Scotland võtab aja maha, et olla tähelepanelik

Avaldatud 17. mai 2018

Royal Bank of Scotland otsis oma konverentsi jaoks programmi, mis keskenduks stressi vähendamisele ja stressijuhtimisele. Midagi, mis tekitaks positiivset hoiakut, keskenduks meeltele ja annaks inspiratsiooni. Samuti soovisid nad, et valitud meeskonnatöö programm oleks jagatud kogemus, mis neid grupina ühendaks. Selleks puhuks sobis ideaalselt Catalyst Globali poolt disainitud 30-minutiline meditatsiooniprogramm Meditainment, mis on loodud koostöös Wellmind Mediaga.

Birminghami rahvusvahelisel konverentsikeskuses astusid Royal Bank of Scotlandi kommertspanganduse direktorid hämarasse konverentsiruumi, mille suurel ekraanil mängisid klipid meditatiivsetest teekondadest. Kui kõik olid istet võtnud, pandi audiovisuaalsed klipid pausile ning lavale asutus Orangeworki poolne ürituse läbiviija Ollie, kes juhendas gruppi läbi erinevate lihtsate ja lõbusate venitusharjutuste. Seejärel paluti osalejatel võtta kätte helendavad hääletuspulgad ning keskenduda ekraanile, kus näidati neile 16 erinevat meditatiivset sihtkohta, mille seast nad pidid välja valima ühe. Osalejad hääletasid ühehäälselt enese motiveerimiseks mõeldud Mountain Refuge programmi poolt.

Meditatsiooni ajal paluti kõigil osalejatel rahulikult istuda, sulgeda silmad ning lõõgastuda. Mängima pandi lõõgastav meditatiivne heli ning osalised nautisid kogemust. Mängitava heli vaiksematel hetkedel ei olnud ruumis kuulda ühtegi piiksu. „Meditainment”-i järgselt vestlesid osalejad lõõgastunud ning keskendunud meelega enda kõrval istuvate kaaslastega oma jagatud kogemusest. Osalised olid taas värske meelega, et minna oma konverentsi päevakavaga edasi.

Kõik klientide lood