Meditainment LIVE!

Interaktiivne audiovisuaalne teadveloleku kogemus.

30 - 40 minutit
Siseruumides
Koostööd arendav
3 - 100

Kirjeldus

Loodushelide ja kaunite visuaalide saatel juhitakse osalejad meditatsioonikogemusse. Neile näidatakse lummavaid pilte kohtadest, kuhu neil on võimalik oma meditatsiooniteekonnal reisida. Valikusse kuuluvad sellised imelised kohad nagu salaaed, sügav ookean, kadunud linn, mägedes asuv pelgupaik, kõrbeoaas ning sinine laguun. Valikus on kokku 16 erinevat sihtkohta ja osalejatega viiakse läbi mitu hääletusvooru, mille jooksul on neil võimalik meelepärase sihtkoha poolt hääletada. Seejärel seatakse end mugavalt istuma, lõdvestutakse ja kujutatakse ette oma teekonda. Teekonna jooksul tuntakse ja nauditakse meditatsiooni kasulikke hüvesid ja lõõgastavat ning kujutlusvõimerohket sõitu.

Osalejad on nimetanud kogemust „karmi elustiili ülimaks närvide rahustajaks”. Meditainment on kogemus, mis võimaldab kõigil osalejatel kogeda teadveloleku väärtust! Selleks ei ole vaja varasemat meditatsioonikogemust – see on sama lihtne nagu lõõgastava jutu kuulamine! See unikaalne ja kaasav juhitud meditatsioonikogemus toetab tugevamat tervist ja kõrgemat heaolu põneval viisil. Tegemist on tõelise meditatsioonirännakuga!

Õpitulemused

Me kõik teame, kuidas osalised saabuvad tihtipeale konverentsidele töö ja isikliku eluga seotud mõtteid täis peaga, rääkimata muu informatsiooni, uudiste ning turundussõnumite lõppematust pommitamisest. Kõigest kümne minutiga on kõik osalised „tsoonis” ja on võimelised mediteerima sellistel isiklikel heaoluga seotud teemadel nagu näiteks stressi vähendamine, sisemine motivatsioon, puhkus, akude laadimine ja võimaluste märkamine.

See unikaalne vaimne juhendatud meditatsioonikogemus on tõhusaks viisiks aidata osalistel lõõgastuda, rahustada mõttekeeriseid ja valmistuda ette töötubadeks, loomingulisteks probleemilahendamisteks või sündmuse peamiste sõnumite vastuvõtmiseks. Olles nii inspireeriv kui lõõgastav, pakub meetod võimalusi viia osalejad põnevale meditatsiooniteekonnale korduvalt ning kogeda olukorda võimalikult hästi sobivaid tulemusi.

Meditainment Library

Kui teadveloleku kasutegurid juba tuttavad on, siis miks mitte viia oma meeskond veel sammu võrra edasi ja pakkuda neile ligipääsu Meditainment teekondadele veebis? Wellmind Health lehelt leiate 34 ingliskeelset juhitud meditatsiooniteekonda vastavalt teemale ja soovile.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Töötajate heaolu on üks jätkusuutlikkuse alustalasid. Lisaks füüsilisele koormusele tuleb jälgida ka töötajate vaimset heaolu - Meditainment annab hea võimaluse teadveloleku suurendamiseks ja stressi vähendamiseks!

Seotud soovitus

Lõdvestav ja virgutav tegevus. Võimaldas kõigil uuesti keskenduda ning võtta konverentsist maksimum. Palju tõhusam kui me esialgu oskasime oodata.

Young Entrepreneurs' Organization (YEO)

Saada päring