Meditainment Live!

Interaktiivne audiovisuaalne meeltele keskenduv lõdvestav kogemus.

30 - 40 minutit
Siseruumides
Koostööd arendav
10 - 1000

Kirjeldus

Loodushelide ja hämara valgustuse saatel tutvustatakse osalejatele meditatsioonikogemust. Neile näidatakse lummavaid pilte kohtadest, kuhu neil on võimalik oma meditatsiooniteekonnal reisida. Valikusse kuuluvad teiste seas sellised imelised kohad nagu salaaed, sügav ookean, kadunud linn, mägedes asuv pelgupaik, kõrbeoaas ning sinine laguun. Valikus on kokku 16 erinevat sihtkohta ja osalejatega viiakse läbi mitu hääletusvooru, mille jooksul on neil võimalik meelepärase sihtkoha poolt hääletada lehvitades neile kätte jagatud helendavaid pulki. Seejärel istuvad nad mugavalt maha, lõdvestuvad, sulgevad oma silmad ja kujutavad ette oma teekonda. Oma teekonna jooksul naudivad nad meditatsiooni kasulikke hüvesid ja lõõgastavat ning kujutlusvõimerohket sõitu.

Nagu avalikkus ja press on seda nimetanud „karmi elustiili ülimaks närvide rahustajaks”, on Meditainment kogemus, mis võimaldab kõigil osalejatel kogeda esmakordselt oma meelte mõjuvõimu! Selleks ei ole vaja mitte mingisugust varasemat meditatsioonikogemust – see on sama lihtne nagu suletud silmadega lõõgastava jutu kuulamine!

Õpitulemused

Me kõik teame, kuidas osalised saabuvad tihtipeale konverentsidele töö ja isikliku eluga seotud mõtteid täis peaga, rääkimata muu informatsiooni, uudiste ning turundussõnumite lõppematust pommitamisest. Kõigest kümne minutiga on kõik osalised „tsoonis” ja on võimelised mediteerima sellistel isiklikel heaoluga seotud teemadel nagu näiteks stressi vähendamine, enesemotivatsioon, puhkus, akude laadimine ja võimaluste nägemine.

See unikaalne vaimne juhendatud meditatsioonikogemus on tõhusaks viisiks, kuidas aidata teie osalistel lõõgastuda, tühjendada oma mõtted ja olla paremini ette valmistunud töötubadeks, loomingulisteks probleemilahendamisteks või konverentsi peamiste sõnumite vastuvõtmiseks. See on nii inspireeriv ja lõõgastav ning samuti on sellel mitmeid erinevaid võimalusi, mis võimaldavad seda konverentsil läbi viia mitmeid kordi ning igal korral näha aina paremaid tulemusi.

Seega miks mitte proovida Meditainmenti?

Related Testimonial

Lõdvestav ja virgutav tegevus. Võimaldas kõigil uuesti keskenduda ning võtta konverentsist maksimum. Palju tõhusam kui me esialgu oskasime oodata.

Young Entrepreneurs' Organization (YEO)

Saada päring