Töötajad on Norgine tuleviku alustalaks

Avaldatud 28. jaan 2013

Catalyst Globali partner, Catalyst Dream Team South Africa pani selleks puhuks kokku ülisuurte proportsioonidega kunstiteose, mis põhineb ühel maailma populaarseimal meeskonnatööd arendaval tegevusel, Catalyst Globalilt pärineval Detailsel üldpildil.

Detailne üldpilt oli selleks puhuks ideaalne lahendus, kuna Norgine Pharmaceuticals otsis tegevust, mis aitaks tähistada nende 100. aastapäeva, aitaks konverentsi alguses saada inimesed omavahel suhtlema ning samuti oleks seltskonda integreeriv ja ühendav. Nad tahtsid tegevust, kus saaks teha koostööd, mis oleks kõiki kaasav ning kust saaks peale ürituse lõppu ka midagi käegakatsutavat mälestuseks kaasa võtta. DETAILNE ÜLDPILT vastas kõigile kriteeriumitele.

Enne üritust tegi Dream Team Catalyst Norgine Pharmaceuticalsiga tihedat koostööd, et mõista nendepoolseid soove ning ootusi. Nad uurisid ettevõtte tausta, intervjueerisid juhtkonda ning samuti kogusid informatsiooni töötajatelt igalt ettevõtte tasandilt ja üksusest. Seejärel lõid Catalyst Globali disainerid digitaalse pildi, kuhu oli integreeritud nii ettevõtte 100-aastane edu, ettevõtte väärtused, tooted, ikoonid, olulisemad verstapostid kui ka püüdlused. Seejärel esitati meeskonnale väljakutse, kus nad pidid selle taaslooma kunstiteose, aga nüüd juba hiiglaslikul kujul, kasutades värve ja teisi kunstivahendeid.

Konverentsi esimesel päeval jagati osalejad 64 meeskonda. Kõik meeskonnad pidid omavahel koostööd tegema, et värvida ning kokku panna 128 lõuendist koosnev kunstiteos. Iga meeskond pidi kõigi teiste meeskondadega suhtlema ning koordineerima oma tööd, et teada, mida nad peavad oma lõuendile joonistama ning kuidas seda värvida, et kõik lõuendid sobiksid lõpuks omavahel kokku ning moodustaksid hiiglasliku maali. Enamik osalejatest rääkisid eri keeli ning sellest tulenevalt pidid nad leidma innovaatilisi viise, kuidas oma sõnum edasi anda selgel ning efektiivsel viisil. Kui kõik lõuendid olid värvitud, pani meiepoolne meeskond eraldiseisvad lõuendid ühtseks komplektiks kokku juba varasemalt loodud struktuuri, mis sisaldas ka projektoreid ning seda kasutati järgneval kolmepäevasel konverentsil. Pärast järgmise päeva hommikusööki esitleti pürotehnika ning aafrika tantsijate ja lauljate saatel üllatunud osalistele üheskoos loodud pilti.

See üritus oli tohutult edukas. Detailse üldpildi esitlusel olid kõik väga põnevil ning samuti ülimalt hämmastunud suurepärasest tulemusest. Kui seltskond nägi oma jõupingutuste vilju, valati õnnepisaraid ning löödi üksteisega käsi kokku. Samuti said nad aimu eelseisvatest võimalustest, mida nad saaksid korda saata, kui nad võtavad sellest harjutusest õpitu ka endaga töökohale kaasa.

See üritus on võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu ning ettevõttes räägitakse sellest ikka veel, kui kõige paremast meeskonnatöö üritusest, mis neil iial olnud on.

Kõik klientide lood