Suur pilt

Meeskonnad teevad koostööd, et luua hiiglaslik kunstiteos.

1 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
12 - Piiramatu

Kirjeldus

Kõik meist teavad, et aeg-ajalt on oluline astuda samm tagasi ja vaadata üldpilti, eriti siis kui on oluline mõista organisatsioonikultuuri ning seda, kuidas inimesed töötavad ja suhtlevad omavahel. Selle meeskonnatreeninguga tugevdatakse meeskonnatööd, koostööd ja kommunikatsiooni, sest erinevaid etappe läbides maalitakse üheskoos tõeliselt eepiliste propotsioonidega kunstiteos.

Alguses jagatakse osalejad väiksematesse meeskondadesse ning iga meeskond on vastutav ühe või paari lõuendi maalimise eest. Iga lõuend on väike osa treeningu käigus valmivast kunstiteosest. Meeskonnad „varustatakse“ pinstlite, värvide, väga vähese informatsiooni ja teadmatusega lõpptulemuse osas. Selles olukorras peavad meeskonnad koostööd tegema garanteerimaks, et jooned ühilduvad ja värvid sobivad.

Osalejad mõistavad peagi, et tulemuse saavutamiseks peavad nad üksteisega võistlemise asemel pigem koostööd tegema. Nad peavad üritama mõista üldpilti selleks, et iga lõuend ehk detail sobituks hiljem ideaalselt üldpilti. Lõplikku kunstiteost võivad olla inspireerinud firma logo, bränd, väärtused, tooted ja/või eesmärgid; alternatiivsena võib olla tegu ka tuntud kunstiteose reproduktsiooniga.

Kui kõik meeskonnad on lõpetanud, siis kogutakse lõuendid kokku, need raamitakse ja katetakse. Suur pildi kulminatsiooniks on rõõmuhõisete ja aplausi saatel kõikidest lõuendidest moodustunud kunstiteose paljastamine. Kunstiteose võib hiljem riputada üles kontorisse sümboliseerimaks meeskonnatöö olulisust.

Õpitulemused

Enne sündmust teevad meie disainerid teiega koostööd loomaks kunstiteos, mis visualiseerib teie organisatsiooni väärtusi. Ürituse päeval peavad meeskonnad selle teose valmis maalima mastaapses vormis, luues sõna otseses mõttes visuaali tulevikust. Hingematva mastaabi ja meeldejääva paljastamisega Suur pilt pakub tõeliselt väärtusliku hetke igale organisatsioonile tähistamaks ühist visiooni ja kõigi kaasatust.

Alates selle loomisest enam kui 15 aastat tagasi on Suur pilti rafineeritud tagamaks mitmetasandiline kommunikatsiooni meeskondade vahel. Seetõttu on tegu ideaalse näitega, kuidas koostöö, omavaheline suhtlus ja üldpildi mõistmine viivad silmapaistvate tulemusteni. Meeskondade maalitud kunstiteos toimib nii hea tagasiside vahendi kui ka õpitu meeldetuletusena ning sobib kenasti kontorisse paigaldamiseks.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Tänu teemadele, mida Suur pilt käsitleb, on ta üks populaarsemaid lahendusi ja ettevõtted kasutavad tihti seda lahendust eesmärgiga n-ö anda tagasi. Paljud kliendid on kasutanud Suur pildi metoodikat, aga maalinud hoopis haiglate seinu, mängutube või vanadekodusid. Üks populaarseid lahendusi on olnud ka valminud pildi oksjoni kaudu maha müümine ning saadud raha annetamine.

Seotud soovitus

Meil oli nii lõbus. „The Big Picture” oli väga hariv. Teie meeskond oli väga usaldusväärne ja professionaalne. Nad teadsid mida neilt oodatakse ning nad andsid selle väga lihtsalt edasi. EXCO meeskond on ürituse järgselt näidanud suurepäraseid muutusi ning samuti suurepärast meeskonnavaimu töötajate seas.

USAID

together apartKaug-meeskonnad - Hübriidmeeskonnad - Mitmes erinevas asukohas paiknevad meeskonnad

See lahendus on loodud ühes asukohas töötavatele meeskondadele, kaug-meeskondadele, hübriidmeeskondadele ja mitmes erinevas asukohas paiknevatele töötajatele. Võtke meiega ühendust, kui teie meeskond töötab kodukontorist või teie kontorid asuvad erinevates paikades või erinevates riikides, et saaksime teile anda lisainformatsiooni selle lahenduse online või hübriidversiooni kohta. Lahendusi on võimalik kohandada vastavalt teie meeskonna eripäradele, seega võtke julgesti meiega ühendust, et saaksime luua just teie meeskonnale sobiva lahenduse.

Saada päring