Tervishoiutöötajad istutavad kogukonnale puid

Avaldatud 27. sept 2011

Meie hiljutise sotsiaalse vastutuse ürituse Juured alla raames tegime head Suurbritannias asuva Liverpooli linna ebasoodsamates olukordades olevatele piirkondadele. 130 osalejat käärisid käised üles ja hakkasid kaevama puude istutamise „aardejahi” raames, mis on loodud toomaks elu ning värsket õhku 11 erinevasse asukohta üle terve linna.

Hiltoni hotellis toimuval konverentsil osalenud tervishoiuvaldkonna töötajad moodustasid 15 meeskonda, kes võtsid vastu väljakutse istutada rohkem kui 130 puud hoolikalt väljavalitud asukohtadesse hotelli vahetusläheduses. Labidate, kastekannude ja pisikeste puuistikutega varustatud meeskonnad asusid teele, et teha oma kogukonnale head.

Catalyst Teambuilding soovis veenduda, et Juured alla lahendusel oleks püsiv mõju. Me pidasime kohalike esindajatega pikki läbirääkimisi tagamaks, et meie klientide teod aitaksid just neid, kes seda kõige enam vajavad ja väärivad.

Anname au sellele energilisele grupile, kes tegid koostööd, et istutada puid kõikidesse asukohtadesse uskumatult lühikese aja jooksul. Paljud vabatahtlikud organisatsioonid, keda nad selle aktsiooni raames aitasid, peavad igapäevaselt toime tulema piiratud eelarvetega, kuid nende töötajate pühendumus on avaldanud suurt mõju nende kogukonnale ja keskkonnale. Kohalikud koolid, kogukonnakeskused, hooldekodud ning kodutute supiköögid olid kõik väga tänulikud selle ettevõtmise olemuse ja tulemuste üle.

Saades üha enam taotlusi meeskonnatöö lahendustele, mis kaasavad ka ettevõtte sotsiaalse vastutuse teemat, töötame pühendunult selle nimel, et tuua välja veelgi enam heategevuslikke kontseptsioone! Hoidke silm peal meie Kogukond ja keskkond sektsioonil, et olla kursis uute lahendustega.

Rohkem ideid, kuidas meie tootevalikus olevate lahendustega on võimalik teisi aidata, leiab siit:

Ettevõtte sotsiaalne vastutus

Kõik klientide lood