Juured alla

Meeskonnad vastavad keskkonnateemalistele küsimustele ja istutavad kogukonnale puid.

2 - 4 tundi
Väljas
Koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Juured alla on tegevusterohke väljakutse, kus meeskonnad läbivad erinevaid lõbusaid ülesandeid, keskkondlikke viktoriiniküsimusi, piltülesandeid ning samuti otsivad aardejahi käigus puuistikuid ja istutavad virtuaalselt või füüsiliselt puid. See ökoloogiline aardejaht on lõbus ja motiveeriv tegevus, mis ühendab meeskondi ning millel on käegakatsutavad tulemused!

Juured alla üritust viiakse läbi kõrgtehnoloogilise Go Team aardejahi rakendusega. Meeskondadele antakse pihku labidad, istikute alus ja terve hunnik vihjeid, mille järgi peavad nad leidma ettevalmistatud asukohad. Seejärel istutavad meeskonnad istikud ettenähtud kohtadesse ja teevad oma jõupingutuste tõestuseks puust pilti.

Õpitulemused

Osalejad õpivad töötama ühtse meeskonnana, et täita erinevaid lõbusaid ülesandeid, mis saadavad puude istutamise ettevõtmist. Juured alla mõjutab positiivselt nii töötajate tervist kui ka heaolu, kuna kõik saavad kontorist välja ning on aktiivsed.

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Uuringud kinnitavad, et kui inimesed töötavad koos sotsiaalse või keskkondliku kasu nimel, seob see neid tugevamini. Üheskoos puude istutamine loob keskkonnale püsiva muutuse, mille üle osalejad saavad uhked olla, et nad on sellesse oma positiivse panuse andnud. Juured alla juhib tähelepanu keskkonnaprobleemidele ning aitab osalistel mõista, et suurt mõju on võimalik saavutada väikeste sammude summana.

Seotud soovitus

Me otsisime tegevust, mis avaldaks mõju meie meeskonnale ning ka kohalikule kogukonnale, kus me asume. „Tree Mend Us” mitte ainult ei võimaldanud meil positiivselt oma kogukonda mõjutada, vaid see avaldas tohutut mõju ka meie inimestele. See nõudis selget suhtlust, koostööd ja võimaldas inimestel teineteist paremini mõista ning luua püsivaid mälestusi ning sidemeid.

Heller Machine

Saada päring