Shangri-La Hoteli liikmed keskenduvad meeskonnatööle

Avaldatud 3. dets 2017

Kahepäevase programmi osana võtsid Shangri-La Hotel Singapore täidesaatva komitee liikmed osa Team Building Asia korraldatud Flat Out Afloat ehk Pinnalaotuses paadi väljakutsest. Ürituse kirjeldus kõlas pööraselt – kasutades etteantud plaane pidid meeskonnad markeerima, sildistama ning välja lõikama mitmeid erinevaid papist osasid, mille nad pidid seejärel omavahel kokku panema ning meisterdama kaheinimese paadi – mis oleks seejuures ka vettpidav ning piisavalt vastupidav, et sellega võistelda!

Selleks, et jagada omavahel rollid ning vastutusalad, oli vaja ülimalt tõhusat meeskonnatööd. Paadi ehitamine hõlmas nii vööri, laevakere kui ka ahtri meisterdamist. Need osad ühendati omavahel erinevate papist vahejuppidega ning samuti meisterdati kaks kolmnurkset liistu, mis annaksid paadile tugevust ning tuge.

Kui paadi ehitusega oli valmis saadud, pidi kogu meeskond üheskoos selle katma presendiga, et muuta oma paat veekindlaks. Seejuures pidi erilist tähelepanu pöörama paadi kere vööri ja ahtri osadele, tagamaks, et present oleks piisavalt pingul, et see vees ei lohiseks.

Seejärel kaunistati paat Shangri-La logode, loosungite ja teiste meeskondade poolt väljamõeldud loominguliste kaunistustega. Sellele järgnes meeskondlik arutelu kommunikatsiooni, motivatsiooni ja innovatsiooni teemal ning seejärel oli aeg suunduda randa, et paatidega võistlema hakata!

Läbi viidi terve seeria lühikesi võiduajamisi, millega tagati, et kõik meeskonnad said võistelda vähemalt kaks korda. Kõik said tunda suurepärast meeskonnavaimu ning osa tõeliselt rahuldust pakkuvast kogemusest. Võitjameeskond pärjati ka auhindadega.

„Milline imeline üritus ning meie meeskonnatöö sujus suurepäraselt. Flat Out Afloat tegevusega saavutasime me uskumatu meeskonnatöö!

Michael Cottan, asepresident, Shangri-La Hotel, Singapur

Kõik klientide lood