3D paat

Meeskonnad valmistavad veekindla aluse ja seilavad sellega võidu

1 - 2 tundi
Väljas
Võistluslik
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Tegu on kõige innovatiivsema ja põnevama ehita-endale-ise-paat konseptsiooniga! Meeskonnad peavad valima disaini, koguma kokku uskumatuna tunduvaid ehitusmaterjale ning kombineerima oma oskusi ehitamaks veekindel paat. Osalejad avastavad, et võimatu muutub saavutatavaks kui kõik teevad koostööd ja koordineerivad oma pingutusi. Nad avastavad, et tugev juhtimine ja head ideed võivad tulla hoopis ootamatutelt inimestelt. Tulemuse testimine toimub järvel, basseinis või avamerel. Meeskonnad võistlevad võidusõidus, regattil, merelahingus või seikluses uppunud aarde leidmiseks.

Õpitulemused

Meeskonnad mõistavad selle lahenduse käigus, et „võimatu“ muutub väga saavutatavaks, kui üksikisikud teevad koostööd ja koordineerivad oma jõupingutusi. Planeerimine ja strateegiline suhtlus on hädavajalikud tööriistad, sest tulemus tuleb saavutada piiratud aja jooksul. Osalejad võivad seejuures avastada, et silmapaistva eestvedamisoskuse ja tugevate ideedega astuvad esile pigem ootamatud kolleegid.

Seotud soovitus

Tagasiside koolituse kohta on väga positiivne. Kontseptsioon oli õige ja töötajad väga kiidavad nii tegevust kui ka ilmaga meil ju väga vedas, nii et suured-suured tänud Teile. Meil oli teiega väga tore!

Veeteede Amet

Saada päring