3D paat

Meeskonnad valmistavad veekindla aluse ja seilavad sellega võidu

1 - 2 tundi
Väljas
Võistluslik
20 - Piiramatu

Kirjeldus

Tegu on kõige innovatiivsema ja põnevama ehita-endale-ise-paat konseptsiooniga! Meeskonnad peavad valima disaini, koguma kokku uskumatuna tunduvaid ehitusmaterjale ning kombineerima oma oskusi ehitamaks veekindel paat. Osalejad avastavad, et võimatu muutub saavutatavaks kui kõik teevad koostööd ja koordineerivad oma pingutusi. Nad avastavad, et tugev juhtimine ja head ideed võivad tulla hoopis ootamatutelt inimestelt. Tulemuse testimine toimub järvel, basseinis või avamerel. Meeskonnad võistlevad võidusõidus, regattil, merelahingus või seikluses uppunud aarde leidmiseks.

Õpitulemused

Meeskonnad mõistavad selle lahenduse käigus, et „võimatu“ muutub väga saavutatavaks, kui üksikisikud teevad koostööd ja koordineerivad oma jõupingutusi. Planeerimine ja strateegiline suhtlus on hädavajalikud tööriistad, sest tulemus tuleb saavutada piiratud aja jooksul. Osalejad võivad seejuures avastada, et silmapaistva eestvedamisoskuse ja tugevate ideedega astuvad esile pigem ootamatud kolleegid.

Seotud soovitus

Meie meeskond sai palju lähedamaks. Harjutus oli hästi struktureeritud ja organiseeritud ning see võttis igakülgselt arvesse kõiki liikmeid. Inimesed räägivad siiamaani, kuidas nad saavutasid midagi, mida nad ei oleks eales võimalikuks pidanud ja seda inimestega, kellega nad ei olnud varasemalt koos töötanud.

Reckitt Benckiser

Saada päring