Kivikuju

Meisterdage elusuuruses kivikujud

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Kivikuju tegevuse raames on meeskondadel kasutada sellised lihtsad materjalid, nagu tavaline läbipaistev teip ja pakkimiskile, millega nad peavad looma elusuuruses kivikuju ühest oma meeskonnaliikmest. Enne seda, kui nad üheskoos meisterdama hakkavad, peavad nad kunstiteose hoolikalt planeerima ja kavandama, et see haakuks etteantud teemaga. Samuti peavad kujud sobima teiste meeskondade omadega ja selleks on vaja ka meeskondadevahelist koostööd. Kui meeskonnad on oma elusuuruses inimkujudega valmis saanud, panevad nad koos teiste meeskondade kujudega kokku kivikujude installatsiooni. Hiljem, kui installatsiooniga on valmis saadud, on võimalik üritust veelgi lõbusamaks muuta, pannes selle installatsiooni kokku mõnes avalikus kohas ja sellega koos pilte tehes.

Õpitulemused

Kivikuju on lõbus meeskondlik kogemus, mis toob osalejate palju nalja ja naeru. Selle mitteametlik loomus võimaldab osalejatel oma loomingulistel ideedel lennata lasta. Meeskonnad peavad omavahel koostööd tegema ja efektiivselt suhtlema, et saavutada edukas lõpptulemus. Meeskonnad võivad koosneda erinevate tasemetel töötavatest inimestest, mis võimaldab neil üheskoos lõõgastuda ja lõbutseda selles põnevas ettevõtmises.

Aitäh teile järjekordse ülimalt professionaalse meeskonnatöö ürituse eest, mida kõik südamest nautisid! „Time bound” oli suurepärane viis, kuidas mitteametlikus keskkonnas loovad ideed jooksma panna. Oli suurepärane näha meeskondi edu nimel omavahel koostööd tegemas ja tõhusalt suhtlemas.

Deloitte

Saada päring