Go Team heaolu heaks

Lõbus ja kaasav tervisele ja heaolule keskenduv meeskonnatöö lahendus

30 minutit - 1.5 tundi
Siseruumides
Võistluslik
4 - Piiramatu

Kirjeldus

Go Team heaolu heaks on lõbus ja kaasav meeskonnatöö lahendus, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata osalejatel parandada oma võimet pidevate muutustega kohaneda ja luua töökohal pideva õppimise kultuur.

Tegevuse jooksul võistlevad osalejad lõbusates heaoluteemalistes meeskondlikes väljakutsetes. Go Team heaolu heaks väljakutsed on põnevad, kaasahaaravad ja mis kõige tähtsam, tõhusad. Ülesanded on spetsiaalselt loodud keskendumaks erinevatele heaoluteemadele, näiteks praktilised ideed tervislikuks toitumiseks, mille osalejad peavad ise välja mõtlema, rüht ja liikumine, loodusega suhestumine ning aja mahavõtmise ja energiat andvate pauside tegemine. Tegevusi on erinevates stiilides, mõned on passiivsed, mõned aktiivsemad ning saate neid spetsiaalselt valida ja luua oma meeskonna võimetele vastavaks.

Meie auhinnatud Go Team rakendust kasutades saavad osalejad tegevusest üheskoos osa võtta kontoris, konverentsialal või mõnes muus teie valitud kohas. Go Team heaolu heaks on samuti saadaval meeskondadele, kes teevad kaugtööd. Meie kaug-meeskondadele mõeldud internetipõhises versioonis saadetakse osalistele QR koodiga kutse ja neile antakse selged juhised, kuidas vastav rakendus oma seadmesse alla laadida ja mängu siseneda. Osalejad ühinevad läbi videokonverentsi lahenduse ning sel moel saavad suuremad grupid võtta tegevusest osa üheskoos ja teha meeskonnana koostööd ilma meeskonda lahku ajamata. Samuti on mängijatega ühenduses meie mängujuht, kes juhendab osalejaid programmi jooksul ning modereerib ürituse lõpus toimuvat arutelu.

Õpitulemused

Rohkem kui eales varem peame säilitama avatud meelt, et arendada oma võimeid pidevate muutustega kohanemiseks ja luua töökohal pideva õppimise kultuur. Hädavajalikud on seoste loomine, loov mõtlemine ning vaimne fookus ja keskendumine. Selleks, et tagada meie kõigi heaolu, on ülimalt oluline arendada emotsionaalset intelligentsust, füüsilist ja vaimset tervist, suurendada õnnelikkust ja olla hooliv ümbritseva suhtes. Go Team Wellbeing aitab teie meeskonnaliikmetel neid vajalikke omadusi arendada ja täiustada.

Go Team heaolu heaks on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata teil luua emotsionaalselt intelligentne töökeskkond ja säilitada produktiivseid meeskondi. Need oskused ja teadmised, mida osalejad sellest üritusest endaga kaasa võtavad, aitavad neid nii töö- kui ka eraelus ning neil on püsiv efekt ka peale ürituse lõppu. Go Team heaolu heaks õpetab osalejatele, kuidas muuta oma tugevused kogu meeskonnale kasulikuks. Meeskonnaliikmed arendavad oskuseid, et oma kolleegidega sujuvamalt ja positiivsemalt suhelda. Programm aitab neil luua emotsionaalselt positiivse keskkonna ja seeläbi hõlbustada ka tõhusamaid tööprotsesse. Go Team heaolu heaks aitab teie meeskonnaliikmetel olla enesekindlam, jääda rahulikuks ja samas olla energiline. See soodustab keskendumist teadmisele, et nad on omaenda elustiili ja tuleviku loojad.

Saada päring