Kunst kutsub

Meeskonnad õpivad värviteooriat, kontrastsust ja kunstistiile, et luua 3D kunstiteos.

1.5 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
4 - 200

Kirjeldus

Meeskondadele antakse 3D objekt, mis on nende lõuendiks. Samuti jagatakse neile must ja valge värv koos kõigi teiste põhivärvidega. Nad uurivad põhiinformatsiooni kontrastsuse, kunstistiili ja värviteooria kohta ning õpivad värvide, emotsioonide ja tunnete vahelisi seoseid. Meeskonnad otsustavad kliendi profiilist lähtudes, kuidas seda värvidega edasi anda. Nad valivad sobivad kunstistiilid, joonistavad kavandid ning seejärel maalivad oma kunstiteosed. Kui kõik on oma töödega valmis saanud, kõnnivad osalised kunstitoeste vahel ringi ja arutavad etteantud klientide omadusi.

Õpitulemused

Kunst kutsub raames õpivad osalised värvide ja emotsioonide vahelisi seoseid. Nad arutavad klientide profiile muretul ja arutelu soodustaval viisil. Kliendi profiili edasi andmiseks läbi kunsti peavad osalised mängu panema oma loomingulise külje. Selleks, et meeskond oleks edukas, peavad inimesed üksteist kuulama, austama erinevaid arvamusi ja saavutama etteantud aja jooksul üksmeele.

Seotud soovitus

See tegevus oli suurepärane kogemus! Väga pingevaba ning huvitav viis, kuidas paremini kunsti mõista ning aimata, mida kujutab endast kunstiteose loomine. Samas ka väga hea võimalus oma töökaaslasi tundma õppida ning üheskoos midagi imelist luua.

Saada päring