Tantsumaailm

Erinevate maailma rütmide, kostüümide ja tantsude ülistamine

2 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Koostööd arendav
30 - Piiramatu

Kirjeldus

Tantsumaailma raames tutvustatakse meeskondadele mitmekultuurilist segu löökpillidest, kostüümidest ning tantsust. Meeskondadele õpetatakse erinevaid maailma trummirütme ning tantsustiile. Seejärel harjutavad nad ühtse meeskonnaga koos mängimist ning teevad tantsukava, mida hakkavad täiuslikkuseni lihvima. Kui kõige sellega on valmis saadud, on aeg meeskonna etteasteteks! Meeskonnad suunduvad seejärel ükshaaval lavale, et uhkustada oma esitlusega teiste meeskondade ees.

Õpitulemused

Tantsumaailm on energiline, rahuldust pakkuv ja ülimalt meelelahutuslik meeskonda siduv kogemus, mis tõstab au sisse mitmekultuurilisuse. See on võimas viis näitamaks, milliseid imelisi tulemusi on võimalik saavutada, kui meeskonnad saavutavad tõelise sünergia. See meeldejääv jagatud kogemus nõuab kõikide inimeste osalust. Osalejaid julgustatakse lisamaks oma esitusele enda loomingulisust väljendust, mis süstib neile energiat ning virgutab nende keha, vaimu ja hinge ning samuti ühendab neid ka rühmana.

Seotud soovitus

Kõigil oli väga lõbus. Muusika ja rütm tõmbas nad oma mugavustsoonist välja ja kaotas kõik kõhklused ja kahtlused ja võimaldas neil olla oma esituses loomingulised ja väljendusrikkad .See kõik toimus lõdvestunud keskkonnas, kus üksteist usaldati ning jagati ühtset visiooni.

Estée Lauder

Saada päring