team building christmas ideas

Meeskonnatöö arendamise ideed jõuludeks

Avaldatud 28. nov 2016, autor Mark Davenport

Pinnalaotuses saanisõit

Otsite selle aasta jõulupidustuste jaoks intelligentset, innovaatilist, tõeliselt interaktiivset meeskonnaelamust? Pinnalaotuses saanisõit on ülimalt lõbus alternatiiv toomaks pühadehooajal välja teie meeskonna parimad küljed.

Iga meeskond töötab koos ning muudab kokkulapitud papikomplekti perfektse insenerilahendusega saaniks, mida juhib inimesest põhjapõder. Peale seda, kui meeskonnad on paigaldanud ka päris oma jõuluvana, lõppeb see ülimalt energiline võistlus ülesandega, kus meeskonnad peavad aja peale kostüüme vahetama.

Pühadehõngulised meeskonnatööd arendavad tegevused

Catalystil on ka mitmeid teisi loovaid lahendusi, mis sobivad suurepäraselt jõulupidudele ning teistele pühadehooaja üritustele. Siin on mõned ideed teie järgmisele peole.

Meisterlikkuse olemus

Lisage oma üritusele klassi Meisterlikkuse olemusega. See on nii naistele kui ka meestele sobiv üritus, kus avastatakse lõhnamaailm ning selle vältel juhendatakse meeskondi looma nende endi lõhna, mille nad saavad hiljem koju kaasa võtta.

Helide aeg

Süstige õhtusöögi järel energiat Helide ajaga. See on põnev kaasamängimise harjutus koos interaktiivse graafikaga ekraanidel, mis garanteerib kõikidele osalejatele nõksuvad puusad ning naerul suud.

Viskide tarkus

Testige oma meeskondade deduktiivseid võimed Viskide tarkusega, meie uhiuue informatiivse suhteid soojendava harjutusega, mis arendab paletti ning annab ainest vestlusteks.

Kontakteeruge Catalystiga uurimaks täpsemalt nende ning teiste põnevate lahenduste kohta, millega saaksite pühadehooajal oma meeskonda kaasata ning üheskoos lõbutseda.

Mark Davenport

Äriarendusjuht

Uute potentsiaalsete partnerite väljaselgitamine ning nende ühinemise korraldamine Catalyst Globali võrgustikku

Kõik artiklid

Lisamaterjalid