3D kelgusõit

Meeskonnad ehitavad ja kaunistavad saanid ning kihutavad nendega võidu.

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
20 - Piiramatu

Kirjeldus

3D kelgusõidu raames on meeskondade ülesandeks etteantud aja jooksul ehitada jõuluvanale päris oma saan. Töötades etteantud jooniste järgi, et muuta neile antud papist lehtedega komplekt elusuuruses saaniks. Kui ehitusega on ühele poole saadud, tuleb meeskondadel oma saanid jõuluteemaliseks kaunistada.

Väljakutse lõpeb võidusõiduga, kus meeskonnad riietuvad jõuluvanadeks ja tema päkapikkudeks ning juhivad oma saane finišijoone poole. Võidusõidus testitakse põhjapõtrade kiirust, juhtimisoskust ja vahepeatustes kostüümivahetuse kiirust.

Õpitulemused

3D kelgusõidu raames pannakse jõuluvanale saani ehitades proovile meeskondade kommunikatsioonioskused, koostöö ja loovus. Meeskonnad peavad mõistma kogu ettevõtmise eesmärki ja jaotama selle keerulise projekti selgelt määratletud alamülesanneteks, et oma aega efektiivselt juhtida. Inimesed töötavad ühise eesmärgi nimel ning teevad meeskonnana tõhusalt koostööd ja koordineerivad oma jõupingutusi. See on suurepärane viis ühendada meeskondi jõulu- või aastalõpupidudel.

Saada päring