Guy Baker

Guy Baker

Catalyst Globali asutajaliige

LinkedIN

Guyl oli visioon meekonnatöö kontseptsioonide kujundamisest ja arendamisest ning ta hakkas maailma veenma nende kasutegurites.

Catalyst Globali meeskonnatöö võrgustiku asutajana ja oma hariduspsühholoogia taustaga nägin vajadust personali kaasamise programmide järele juba tükk aega enne seda, kui sellised sõnad nagu "tiimitöö" ja "teambuilding" üldse ringlusesse jõudsid. Nüüd, 30 aastat hiljem, olen ikka südamega asja juures ja endiselt põnevil meeskonna loomise eeliste üle.

2007. aastal algatasin ja aitasin kaasa Catalyst UK müügile, mis oli tol ajal juhtiv Suurbritannia meeskonnatöö arendamisega tegelev ettevõte. Säilitades intellektuaalse omandi Catalyst Globali meeskonnatöö toodetele, sai pandud algus meeskonnatöö arendamisega tegelevate ettevõtete ülemaailmse võrgustiku loomisele.

Catalyst Global on nüüdseks maailma suurim meeskonnatöö võrgustik, kus on 30 litsentsiomanikku ja mis hõlmab 45 riiki. See on jätkuvalt iga kuuga kasvamas nii liikmete kui ka müüginumbrite poolest. Meie kasv on tõestuseks meie hästi läbimõeldud ning disainitud toodetest ning ka Catalyst Globali võrgustiku ettevõttete vahelise avatud suhtlemise tugevusest.

Selle autori artiklid