Maailma esimene 24-tunnine heategevuslik aardejaht

Avaldatud 13. dets 2016, autor Esther Daniel

Märgistades maailma esimest 24-tunnist korporatiivset aardejahti, tulid eelmisel nädalal kokku Catalyst Globali partnerid, kes moodustavad suurima rahvusvahelise meeskonnatöö arendamise spetsialistide võrgustiku, et teha head ühiskonnale läbi nende ettevõtte sotsiaalse vastutuse (CSR) ürituse Go Give raames. Go Give on loodud Catalyst Globali poolt pakkumaks meeskonnatöö lahendust, mis samuti maksimeeriks andmisrõõmu koos tehtud heateo kaudu.

„Kapitaliseerides tagasiandmise kontseptsiooni järjepideva ning siira ettevõtte sotsiaalse vastutuse programmi kaudu võidavad kõik osapooled,” ütles Catalyst Globali turundusjuht Esther Daniel. “Selle kasutegurid ulatuvad kaugemale kui kõigest andmisrõõm. Kui töötajad osalevad organiseeritud heategevuse programmis, hõlmab see tavaliselt ka grupina õppimise ning kaasamise protsessi.”

Üritus sai avapaugu 12. detsembri hommikul kell 06.00 Uus-Meremaal Aucklandis ning lõppes 24 tundi hiljem Uus-Meremaal Mount Mangauil.

52 meeskonda üle 40 riigi alustasid hommikut päikesetõusu saatel virgutava aardejahiga, mis pani nad võistlema nii ajaga kui ka üksteisega, et läbida võimalikult paljude kontrollpunktide väljakutsed.

Kontrollpunktides olevate väljakutsete seas olid näiteks fotovõistlused, küsimused, videoküsimused ning palju teisi. Iga väljakutse oli seostatud mõne kindla B1G1 projektiga, mis võimaldab meeskondadel valida projekti, millele nad soovisid annetada iga tegevuse läbimisel.

Kokkuvõtteks koguti ürituse käigus 152 013 toetuspunkti, mis annetati erinevate algatuste toetamiseks üle maailma, nagu näiteks Tais, Bangladeshis, Malaisias, Indidas, Moldovas, Nepalis, Malawis, Keenias ja Peruus, kes paljude teiste eesmärkide seas töötavad selle nimel, et tagada riskigruppidele toit, ravimid ning haridus, istutada puid, võimaldada naistele õmblusmasinaid või peredele kanu ning tagada küladele kastmissüsteemid.

Auhindu jagati kolmes kategoorias. Kui üleüldises arvestuses tuli võitjaks Iirimaa, siis parima partneri auhinna sai India ja kõige suurema panustaja tiitli Dubai meeskond. Kõik võitjameeskonnad annetasid oma võidud tagasi B1G1 projektidele.

Lisaks sellele võistlesid kõik võistkonnad selle nimel, et võita ühele oma meeskonnaliikmele võimaluse osaleda tulevasel B1G1 õppetuuril Kambodžas. Selle auhinna võitis endale Team Up Events Uus-Meremaalt. Team Up Events andis teada, et jaanuaris esindab nende meeskonda ja Catalyst Globalit Kambodžas nende müügijuht Joanna Hall. See on suurepärane auhind inimesele, kes õppis ülikoolis Aasia uuringute õppekaval spetsialiseerudes just Kagu-Aasiale ja Kambodžale.

„Ma olen väga õnnelik ja uhke, et saan sellel reisil olla Catalysti meeskonnatöö võrgustiku saadikuks. Aitäh Catalyst Globalile selle võimaluse eest,” ütles Hall, lisades: „võimalus teha muutusi ning näha meie pingutuste tulemusi kogu Catalyst Globali võrgustiku nimel saab olema väga kasulik!”

Lisaks ülemaailmsele kogukonna heaks annetamisele, lõi Go Give üritus Catalyst Globali võrgustiku partnerite vahel veelgi tihedama sideme, muutes maailma juhivad meeskonnatöö arendamise spetsialistid tugevamaks kui kunagi varem.

Kõik klientide lood