Go Team annetustejaht

Tundke Go Team rakendusega andmisest rõõmu.

1 - 3 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik / koostööd arendav
8 - Piiramatu

Kirjeldus

Kasutades tahvelarvutit ja Go Team rakendust, peavad meeskonnad valima igas kontrollpunktis heategevusliku projekti. Nooled juhatavad meeskondi nende valitud teekonnale. Kontrollpunktidesse saabumisel peavad meeskonnad tegema koostööd, et läbida GPS-i põhised väljakutsed, mis sisaldavad küsimusi, nuputusülesandeid, piltmõistatusi või aja peale sooritatavaid ülesandeid. Edu korral on võimalik toetada väljavalitud projekti. Seejärel liigub meeskond järgmisse sihtkohta ja seisab silmitsi uue väljakutsega.

Liikumised, tagasiside ja tulemused esitatakse meeskondadele võitluse jooksul reaalajas. Kodubaasis jälgitakse meeskondi ja meeskonnad võivad saada võistluse kontrollpunktides boonusmissioone, mille tulu annetatakse kogu projektile. Go Team rakendus hõlmab erinevaid sihtkohti ja maastikutingimusi, mistõttu võivad osalejad seista silmitsi suurlinnade saginaga, konarlike teeradadega, metsaaladega või isegi veekogudega.

Go Team annetustejahi rakendamisvõimalused on piiritud, seda on võimalik kasutada nii töötajate kaasamiseks, personali koolitamiseks, tooteesitlustel, turunduse ja kampaaniate jaoks või tagasiside kogumiseks. Avastage oma konverentsi toimumiskoha ümbruskonda, rakendage õpiväljundeid, lõbutsege ning ergutage oma meeskonda samal ajal mõjutades elusid üle planeedi.

Õpitulemused

Go Team annetustejaht tekitab meeskondade vahel sõbraliku võistluse, kuid samaaegselt soodustab ka kogu grupi koostööd, kuna töötatakse ühise eesmärgi nimel!

Ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud tulemused

Kujutage ette, et iga kord, kui te osalete mõnel meeskonnatöö arendamise tegevuses, täidab see mõne vaesuses elava lapse kõhu…keegi saab ligipääsu elupäästvale veele ... või istutatakse puu...

B1G1 on sotsiaalne ettevõte ja mittetulundusühing, mille missiooniks on luua andmist väärtustav maailm. Erinevalt tavapärastest platvormidest aitab B1G1 väikse ja keskmise suurusega projekte, mille sotsiaalne mõju on vahetum ja väikeste halduskulude tõttu ka suurem. Seega võib mõju avaldada ka vaid 1 sendi annetamine!

Go Team annetustejaht sobib ideaalselt B1G1 heategevuslike projektidega. Enne üritust aitame me Teil välja valida B1G1 projektid, mille heaks teie meeskond saab annetuse teha. Tuginedes soovitud õpitulemustele aitame teil oma grupi jaoks välja valida sobivaima raja ja väljakutsed.

Seotud soovitus

Me tõesti nautisime Go Give programmi. Go Team tegevus oli ülimalt vahva ning lõbus. Ma arvan, et me kõik õppisime natuke paremini üksteise tugevusi tundma, mis on minu arvates fantastiline. Kõige parem oli selle tegevuse juures aga võimalus üheskoos head teha. Ma siiralt soovitan Go Give programmi.

Cervello

Saada päring