Lloyds Pharmacy ühendab inimesi

Avaldatud 22. okt 2013, autor Mark Davenport

Intervjuu Lloyds Pharmacy-ga

(Kõikidele küsimustele on vastanud Lloyds Pharmacy)

Mis oli ürituse eesmärgiks?

Personaliosakond oli üsna fundamentaalselt ümber struktureeritud ja seega oli kindel vajadus tuua inimesed kokku ning kaasata neid uue personaliosakonna visiooni ja väärtustega. Selle oluliseks osaks sai personaliosakonna väljasõit, mille eesmärgiks oli meeskonna ühendamine läbi unikaalsete ja meeldejäävate jagatud kogemuste.

Minu jaoks oli täiesti tavaliseks inspiratsiooniallikaks Catalyst Teambuilding ja kuna ma kasutan mitmeid erinevaid ürituskorraldus- ja meeskonnatööd arendavaid ettevõtteid, siis alati, kui panused on kõrged ning mul on vaja ettevõtet, kes saab asjaga kindlasti hakkama, on Catalyst alati minu esimeseks valikuks.

Miks valiti Catalyst Teambuilding?

Iga olulise ürituse korraldaja valimise juures on kõige tähtsamateks teguriteks usaldus ja kindlustunne nende professionaalsuse suhtes, kliendile keskendumine ja tehniline teostus. See usaldus ja kindlus, mida ma Catalystiga tunnen põhineb 7 aasta pikkusel kõrgekvaliteetsete ürituste korraldamisel… ootuste ületamisel ja samuti ei ole nad mind ettevõttena mitte kunagi alt vedanud.

Miks just Orkestriproov?

Ma tahtsin midagi unikaalset... midagi, mis paneks proovile inimeste mõtteviisi ja võib-olla isegi midagi sellist, mille üle esmalt mõeldakse, kas seda üldse on võimalik teha. Ma valisin välja Orkestriproov ja seejärel tegin tihedat koostööd Catalysti esindajaga, et üritust meie ettevõttele sobivaks kohandada, et selle positsioneerimine ning kogemused oleksid meie väga spetsiifiliste vajadustega kooskõlas.

Kuidas viidi üritus läbi?

Me positsioneerimise seda üritust täiesti tahtlikult väga tagasihoidliku ja lihtsana ja lasime osalistel mõelda, et tegu on täiesti tavapärase üritusega. 70-liikmeline meeskond pandi esialgu istuma ja nad mõtlesid, et nad hakkavad lihtsalt kuulama gruppi muusikuid, kes mängivad neile mõnda mõnda rahustavat ning mõtisklema panevat muusikat. Suur oli aga üllatus ja osad neist ei suutnud isegi uskuda, kui olukord muutus ja neile tehti teatavaks, et järgmise kahe tunniga õpivad nad mängima muusikalisi instrumente ning tagasi kokku tulles mängivad nad ühe muusikapala 70-liikmelise orkestrina.

Pärast sõbralikku rüselust selle üle, kes mingit pilli mängima hakkab, lahutati meeskond sektsioonideks - puupuhkpillid, keelpillid, löökpillid jne. Järgmised 90 minutit õpetati meeskondadele, kuidas seda muusikapala nende käes olevatel instrumentidel mängida- samm sammu haaval, et kõik oleksid samal järjel ja keegi teistest maha ei jääks. Osalejate enesekindlus hakkas kasvama ja nad hakkasid tajuma, et see võib tõesti võimalik olla.

Kas see töötas?

Ma ei oleks iial osanud arvata, et 70-liikmeline meeskond võib õppida muusikala mängima niivõrd hästi nii lühikese ajaga. Algselt ilmvõimatuna näiv ülesanne oli saanud võimalikuks ….tänu kogu meeskonna ühisele pingutusele, valmisolekule proovida isegi siis kui jääd omadega jänni ja üksteise aitamisele …. Väga võimsad sõnumid igal muutuste või restruktureerimise perioodi.

Professionaalsed muusikud olid tipptasemel…. Nii muusikute kui ka treeneritena.

Seda energiat, mis sealt ruumist hõngus, lihtsalt pidi ise nägema – inimesed olid nii ülevas meeleolus ja inspireeritud sellest, mida nad äsja oma tugeva meeskonna ning optimistliku meele abil saavutasid. Ka kaks nädalat peale üritust andis see neile ikka veel kõneainet!! Kõik osalejad said endale personaalse koopia DVD-l, ekraanisäästjad ja hiirematid ning nende kasutamine on aidanud kogu meeskonnal mäletada neid positiivseid tundeid sellest päevast.

Võrratu üritus… suurepäraselt läbi viidud.

Kõik klientide lood