Samaritansi stressi maandamise teadlikkuse päev

Avaldatud 10. apr 2010, autor Mark Davenport

Catalyst Teambuilding UK toetas heategevusühingut Samaritans nende teisel üleriigilisel stressi maandamise teadlikkuse päeval. Catalystilt küsiti, kas neil oleks võimalik panustada sellesse päeva, aidates korraldada lõbusat tegevust, mis kaasaks suhteliselt suurt gruppi inimesi ja samuti järgiks päeva olemust.

Kuidas me oleks saanud sellest keelduda?

Orkestriproov oli selleks puhuks ideaalne lahendus ning seeläbi panustasime me oma aega, korraldades ja juhatades kogu üritust, ning samuti katsime muusikute esinemiskulud. Samaritans võttis enda kanda teadlikkuse tõstmise ja osalejate värbamise, kellest igaüks maksis £25 osalemistasu, mis läks otse Samaritansi heategevusliku töö toetamiseks, ning samuti kogunes lisaannetusi ürituse päeval.

Kogu päev oli väga edukas ja päeva lõpuks koguti 2000 naelsterlingit.

„Ma tahaksin teid tänada suure abi eest, andes meile võimaluse stressi maandamise päeval teadlikkuse tõstmise kampaania korras Orkestriproovi teha. Ma pole tükil ajal midagi nii lõbusat teinud ja minu arvates on selline kontseptsioon lausa geeniuslik. Esinemise lõpus tundsin, et oleme sellega nii palju saavutanud ning mõistan, kui efektiivne oleks see meeskonnatöö tugevdamisel. Steve hoidis kõike kenasti tasakaalus, ta juhendas kõiki täpselt nii palju kui oli vaja, et saada 130 inimest korrapäraselt mängima ja et see oleks seejuures ka lõbus. Ta oli suurepärane ja väga motiveeriv dirigent. Minu arvates on üritust läbiviinud juhendajad medaliväärilised. Nad said hakkama millegi imelisega, nad muutsid muusikavõhikud algtasemel muusikuteks ja seda kõike ilma pisarateta! See oli muljetavaldav," ütles Samaritansi nimel Dominic Rudd.
Kõik klientide lood