3D kaarik

Meeskonnad ehitavad kaarikud ja kihutavad nendega võidu.

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
20 - Piiramatu

Kirjeldus

3D kaarik raames ehitavad meeskonnad elusuuruses rooma või keldi stiilis kolmemõõtmelised kaarikud. Töötades etteantud jooniste järgi, muudavad meeskonnad lapikud papist osad suursuguseks papist võidusõidukiks. Väljakutse lõpeb võidusõiduga, kus meeskonnad ajavad kaarikud ühele joonele ja testivad oma sõidukite kiirust ning juhtimisoskust gladiaatorite-teemalise paraadiga, mis teeb silmad ette isegi Circus Maximusele.

Õpitulemused

3D kaarik eeldab osalejatelt tõhusat kommunikatsiooni, koostööd ja meeskonna dünaamikat, et üheskoos kokku panna elusuuruses kolmemõõtmeline kaarik. Võistkonnad peavad oma tööd hoolikalt planeerima ning töötama ühtse meeskonnana, et täita oma eesmärk etteantud aja jooksul. Selleks, et kaarikud üksteise seast välja paistaksid, on vaja neid kaunistada ja siin saavad meeskonnad mängu panna oma loovuse ning kunstimeele. Väljakutse lõpetav võidusõit süstib üritusse tervislikku konkurentsipisikut. 3D kaarik on lõbus jagatud kogemus, millele saab tagasi vaadata ka pikalt peale ürituse lõppu.

Meeskondadel oli väga lõbus. Nad arendasid oma meeskonnatööd, suhtlemist, konkurentsieelist ja loovat mõtlemist ilma, et nad seda tol hetkel mõistsid. Nad said sellest aru, kui me tagasi kontoris olles sellele tagasi vaatasime ning arutasime, mida me õppinud olime.

Sanofi-Aventis

Saada päring