3D kaarik

Meeskonnad ehitavad vankrid ja kihutavad nendega võidu.

1 - 2 tundi
Siseruumides ja väljas
Võistluslik
20 - Piiramatu

Kirjeldus

„Flat Out - Chariot Challenge”-is ehitavad meeskonnad elusuuruses rooma või keldi stiilis vankrid. Töötades etteantud jooniste järgi, muudavad meeskonnad lapikud papist osad suursuguseks papist võidusõidukiks. Väljakutse lõpeb võidusõiduga, kus meeskonnad ajavad vankrid ühele joonele ning testivad oma vankrite kiirust ning juhtimisoskust gladiaatorite-teemalise paraadiga, mis teeb silmad ette isegi Circus Maximusele.

Õpitulemused

Chariot Challenge ehk vankrite väljakutse eeldab osalejatelt tõhusat kommunikatsiooni, koostööd ja meeskonna dünaamikat, et üheskoos kokku panna elusuuruses vanker. Võistkonnad peavad oma tööd hoolikalt planeerima ning töötama ühtse meeskonnana, et täita oma eesmärk etteantud aja jooksul. Selleks, et vankrid üksteise seast välja paistaksid, on vaja neid kaunistada ning siin saavad meeskonnad mängu panna oma loovuse ning kunstimeele. Väljakutse lõpetav võidusõit süstib üritusse tervislikku konkurentsipisikut. „Flat Out - Chariot Challenge” on lõbus jagatud kogemus, millele saab tagasi vaadata ka pikalt peale ürituse lõppu.

Meil oli suur rõõm teha koostööd teie müügi- ja ürituste meeskonnaga, kes aitasid korraldada meie „Chariot Challenge” ürituse! Väga lõbus ja tasuv. Meie meeskond räägib ikka veel sellest kogemusest.

Edward W Kelley & Partners (EWKP)

Saada päring