Lõksus virtuaalmaailmas

Sukelduge virtuaalreaalsuse mängu!

1.5 - 2 tundi
Siseruumides
Võistluslik
6 - Piiramatu

Kirjeldus

Rühm häid häkkereid kutsutakse spetsiaalsele salajasele missioonile. Mängule eelneval õhtul oli üks noormees ostnud endale virtuaalreaalsuse komplekti kahtlaselt ettevõttelt nimega ,,Odüsseia”. Katsetades uut peakomplekti, imeti ta ühtäkki füüsiliselt mängu virtuaalsesse maailma. Meeskonna missiooniks on käia edasi-tagasi virtuaalse ja reaalse maailma vahel, otsides vihjeid, et noormees uuesti üles leida ning aitada tal tagasi reaalsesse maailma pääseda.

Üks meeskonnaliige kannab virtuaalreaalsuse peakomplekti, et kirjeldada meeskonnaliikmetele virtuaalset maailma. Samal ajal kasutavad reaalses maailmas olevad meeskonnaliikmed Heade Häkkerite Käsiraamatut ja omavad lahendusi lukumoodulite komplektidega, mis avavad erinevate ruumide uksi. Just siis, kui meeskonnad arvavad, et nad on ülesandega ühele poole saanud, viiakse nad järgmisele tasemele ja nad peavad läbima samu ruume, kuid seekord veelgi keerukamate lukustussüsteemidega. Mängu eesmärgiks on luua meeskondade vahel võistlusmoment. Ruumis oleval suurel ekraanil näidatakse erinevate meeskondade punktiseisu.

Õpitulemused

Lõksus virtaalmaailmas on tugev lean-juhtimise ärisimulatsioon, mis põhineb reaalajas koostööl ja suhtlemisel. Mida täpsemini kirjeldab virtuaalmaailmas olev mängija probleemi, seda kiiremini on võimalik reaalses maailmas olevatel meeskonnakaaslastel lahendus leida. Lõksus virtaalmaailmas raames õpivad osalised mängu edenedes. Pideva tagasiside ja arendustega iteratiivne õppimine võimaldab meeskondadel lahendada probleeme veelgi tõhusamalt. Lõksus virtuaalmaailmas on mitmekülgne ja võimas vahend tutvustamaks keerulisi probleeme, mis mõjutavad kaasaegseid ettevõtteid, kes töötavad üksteisest eraldi asetsevate meeskondadega, kasutades agiilseid metoodikaid.

Seotud soovitus

Imeline! Olime täiesti graafikus, et jõuda mäng õigel ajal lõpuni, kuid meeskonnad olid mängus nii sees, et nad tahtsid jätkata.

Amdocs

Saada päring