Jalgpallihooaeg

Meeskonnad võistlevad jalgpallimeeskondade ergutamisel.

10 - 30 minutit
Siseruumides
Võistluslik / koostööd arendav
30 - Piiramatu

Kirjeldus

„Fever Pitchis” jagatakse osalejad kahte meeskonda. Meeskonnad muutuvad jalgpallimeeskondi jumaldavateks fännideks, kes neile pöialt hakkavad hoidma. Treenerid juhendavad oma meeskondi, et harjutada erinevaid helisid nagu grupis juubeldamine, pettumus väravast mööda löödud või vastu posti löödud pallist. Nende ülesandeks on teha erinevaid hääli, et edasi anda ekraanil toimuvat tegevust. Esimest meeskonda julgustatakse reageerima ekraanil näidatavas videoklipis toimuvale tegevusele ning sellele järgneb teine meeskond. Üritus hakkab koguma üha enam tuure kui meeskonnad hakkavad tegema ekraanil toimuva saatmiseks üha kõvemat häält. Matši tipphetkeks on penaltiseeria. Võitjameeskond tähistab oma võitu suure grupilainetusena.

Õpitulemused

Kiire, füüsiline ning ülimalt lõbus „Fever Pitch” kaasab kõik osalejad ning paneb kõigi nägudele naeratused. See stimuleerib lõdvestunud ja lõbusa tegevuse kaudu loomingulisust ning spontaansust. Treenerite poolt tekitatav põnevus ning meeletus tagavad kõikide osalejate mängu kaasamise. „Fever Pitch” on suurepärane tuju tõstev ning meeldejääv jagatud kogemus, millest räägitakse veel pikka aega. „Fever Pitch” sobib ideaalselt konverentsidele, kus osalejad on paigutatud istuma teatri stiilis ehk lava poole suunatud pingiridades. See on efektiine virgutav tegevus, kus inimestel ei ole tarvis oma kohtadelt liikuda.

Fever Pitch” kaasas koheselt kõik osalejad ning pani nad kirglikult kaasa elama. See muutis täielikult konverentsi meeleolu ning isegi õhtul hiljem oli veel kuulda, kuidas grupid lausid "We Will Never Walk Alone".

Microsoft

Saada päring