Vastutustundlik ettevõtlus

Catalysti eluaegne partnerlus Buy1GIVE1-ga võimaldab meil päriselt muuta abi vajavaid inimesi ja kogukondi. Iga osaleja eest, kes võtab osa Catalysti meeskonnatöö programmist, teeme annetuse mittetulundusühingule B1G1.

Catalyst Global toob tõepoolest mõju läbi meeskonnatöö arendamise. Omamoodi vastutustundlik on kogu tegevus, mis on suunatud ettevõte inimressursi arendamisse. Catalystis viime mõju aga veel veidi kaugemale ületades sageli klientide ootuseidki. Iga kord, kui keegi osaleb mõne meie võrgustiku partneri kaudu Catalyst Globali programmides, teeb Catalyst Global ühele B1G1 hoolikalt valitud projektile annetuse. Unikaalseid lahendusi põnevate projektide toetamiseks saame pakkuda ka pea iga meeskonnatöölahendusega, millest mõne puhul on vastutustundlikkus suisa põhifookus.

giving with B1G1

B1G1 - Unikaalne viis head teha

Soovitame teil kindlasti vaadata ka: B1G1. Erinevalt tavapärastest heategevusega seotud mudelitest, aitab B1G1 väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel saavutada suuremat sotsiaalset mõju kaasates heategevuslikke tegevusi nende igapäevasesse äritegevusse, et luua ainulaadseid heategusid. Iga äritehing (ning selle tulemusena ka teie igapäevane tegevus) võivad kellelegi ka kõigest 1 sendiga head teha.

Katkematu ring

Meie jaoks Catalystis loob see täiusliku katkematu ringi koos teiega: suurepärane meetodi disain, suurepärane mõju osalejatele ja ettevõtetele,

tänuväärne mõju seal, kus seda enim vaja on.

Meie mõju hariduse edendamisel arengumaades