Catalyst Global kohta

Viimase aasta jooksul oma maailmas ellu viidud 3764 Catalysti meeskonnatöö lahendust, milles osales üle 300 000 inimese! Sellise eduni on viinud:

Järjepidevalt kõrged standardid nii teenuste arendamisel kui pakkumisel

Catalyst Global peab tähtsaks lahenduste kvaliteeti ja nende pakkumise professionaalsust - lahendus peab vastama konkreetse kliendi soovidele ja meeskonna vajadustele. Catalyst Global pakub oma partneritele pidevalt põhjalikke koolitusi, et tagada teenuste kvaliteet. Catalyst Teambuilding võrgustiku partnerid jagavad omavahel igapäevaselt nii teadmisi kui ka näiteid parimatest praktikatest võrgustiku foorumi kaudu. Igal aastal kohtutakse piirkondlikel sündmustel ja ülemaailmsel konverentsil.

Ülemaailmsed teenused

Catalyst Teambuilding võrgustik on maailma suurim omalaadne võrgustik. Partnerid on esindatud enam kui 90 riigis ning Catalysti teadmised saadaval igas regioonis. Kui otsite koostööpartnerit ürituste korraldamiseks mitmes erinevas regioonis või ainult ühes kindlas kohas, siis Catalystil on teile lahendus olemas. Me mõistame multikultuursete ja riikide üleste organisatsioonide vajadusi ning suudame pakkuda kvaliteetseid lahendusi üle maailma. Kohalike esinduste kaudu suudame pakkuda ka konkurentsivõimelisi hindu ilma kvaliteedis järele andmata.

Innovaatiline teenuste arendamine

Catalyst Global loob innovaatilisi ja loomingulisi meeskonnatöö lahendusi põhjalikest uuringutest lähtuvalt. Catalyst Globalit huvitavad ärimaailma trendid ning motivatsiooni psühholoogia arengud. Me kasutame oma teenuste arendamisel tehnikaid, mis loovad tõestatult püsivaid muutusi. Catalysti portfoolio on pidevalt täienemas, sisaldades nii pika ajalooga lahendusi kui ka väga uudseid meetodeid. Meil on hea meel, et aina enam kliente pöördub meie juurde regulaarselt oma meeskondade dünaamika arendamiseks.

Need põhjused ongi muutnud Catalysti maailma suurimaks omalaadseks võrgustikuks, mis pakub parimad meeskonnatöö lahendusi läbivalt tugeva kvaliteediga igas maailma nurgas.

Catalysti meeskonnatöö lahendusedkatalüsaator püsivate muutuste loomiseks organisatsioonides üle maailma