Klientide tagasiside

See on tõendus meie pühendumisest ja koostööst klientidega igal sammul.

KURISTIKKU ÜLETADES: Tõesti väga omapärane ning tore lahendus, mida soovitaks kõigile, kel vähegi tiimitööd ja kommunikatsiooni vaja arendada! Mängu põhimõtte väljanuputamisest üksi ei piisa, sest ”raskendavaid” asjaolusid antakse mängu käigus juurde. Eesmärk on kõigil ühine, kuid selle saavutamiseks peab olema valmis tegema nii mõndagi, kuid kõige aluseks on siiski kommunikatsiooni arendamine nii enda tiimis kui teiste tiimidega. Lahendusi oli väga mitmeid ning tore oli näha inimeste fantaasialendu, kes pani pigem rõhku välimusele, kes praktilisusele. Lõpptulemus oli muidugi nauditav kõigile, kui pea 100 inimese koostööna valminud sild kandis ka sinna peale sõitma pandud auto võiduka lõpuni välja.

Liisa Digman(Ramirent Shared Services AS)

FRESHBIZ: Tänud veel kord meeleoluka mängu läbiviimise eest! Usun, et selle käigus said nii mõnedki mõttemustrid murtud alates sellest, et täiskasvanud ei mängi lauamänge kuni tõdemuseni, et meeskonna parim tulemus ei saa tulla kellelegi ”ära tehes”, vaid koostööd tehes. Ja ilmselt parim kiitus on see, et on töötajaid, kes tahaksid veel kord proovida ja töötajaid, kes kahetsesid, et ei saanud osaleda :)

Imbi Loomets (Fortum Eesti OÜ )

FRESHBIZ: Post11 meeskond pani oma oskused mängu ja sai uusi väärtuslikke kogemusi meeskonnatöömeetodiga "FreshBiz". Esiteks tõi mõnusa elevuse ruumi see, kui selgus, et hakkame kolme meeskonnaga mängima lauamängu. Teine tore hetk oli see, kui kohale jõudis arusaam, et reeglid on paindlikud ning eesmärgini ehk siis meeskonnana „palmi alla“ jõuame siis, kui jagame personaalses kasutuses olevaid ressursse (nii raha kui teadmised) omavahel ja aitame kogu meeskonnal lõpuni jõuda. Ja kolmas kogemus oli see, kui esimesena edukalt lõpetanud meeskond sai oma tarkust jagada teiste meeskondadega. Antud meetod oli lõbus, tekitas hasarti ja mis kõige olulisem, andis kasuliku õppetunni, kuidas ühiselt ja teineteist toetades tuleb edukas tulemus kiiremini. Oma osa õnnestunud päevas oli ka rõõmsameelsel ja pädeval Catalyst Estonia juhendajal. See on suurepärane, kui elutarkuste kogumine toimub meeleolukalt ja mängeldes!

Marit Pajulaid(Post 11)

Oleme tiimikaaslastega kätt harjutanud ebaharilikest vahenditest paadiehitamisel (Flat Out: Afloat), pannud proovile ärivaistu FreshBizis, testinud koordinatsiooni ja rütmitunnetust värvilistes kummikinnastes (BodyRap) ning olnud osalised koodimurdmises (BeatTheBox). Lisaks huvitavale ja lõbusale ajaveetmisele kolleegidega on need mängud pakkunud mitmeidki üllatusmomente. Ja olenemata sellest, et justkui paratamatult tõstavad pead hasart, võistlushimu ja võidujanu, tuletavad Catalysti mängud alati meelde, mis meeskonnatöös tegelikult oluline on ning väärtust loob!

Anu-Kadi Soa

Kindlustunne ja usaldus professionaalsuse suhtes, kliendi fookus ning tehniline teostus on kõigi tähtsate ürituste puhul ülimalt tähtsateks teguriteks. See usaldus ja kindlustunne, mida ma Catalysti vastu tunnen põhineb 7-aasta pikkusel kõrgekvaliteetsete ürituste kogemusel...kus ootused on ületatud ning see on ettevõte, kes ei ole meid eales alt vedanud.

Lloydspharmacy

GO TEAM AARDEJAHT: Mul oli suur rõõm teha Catalysti meeskonnaga koostööd, kui võõrustasin Tallinnas oma personalijuhtidest kolleege 26-st Euroopa riigist, kus PHOENIX Group esindatud on. Kuna enamus rahvusvahelisest meeskonnast polnud varem Tallinnas käinud, oli meie soov neile kindlasti tutvustada vanalinna. Võtsime korraldusmeeskonnas endale eesmärgiks teha seda mänguliselt ja aktiivselt. Kuna olin Catalysti lähenemisest meeskonnamängudele varem kuulnud, teadsin kohe, kelle poole pöörduda. Valisime Catalysti poolt pakutavatest lahendustest kõrgtehnoloogilise aaretejahi. Koos Tiina-Katrinaga arutasime, millised peaksid olema kindlasti need parimad palad, mida oma külalistele Tallinna vanalinnas loetud tundide jooksul näidata. Plaan paika pandud, võttis Tiina-Katrina kõik enda korraldada. Tiina-Katrina ja tema meeskond on pühendunud, nad mõtlevad kliendiga kaasa ja ei tule lihtsalt oma tööd ära tegema, vaid tõesti soovivad, et klient saaks väärt kogemuse. Tundsin end kliendina hoituna ja sain ka ise sündmust igati nautida, ega pidanud mõtlema kordagi korralduslike küsimuste peale. Aaretejahi formaat täitis igati oma eesmärki. Lisaväärtuseks väike võistlusmoment meeskondade vahel ja võimalus oma kaaslastega tuttavaks saada.

Liina Kippasto (Tamro AS)

AVA KOHVER: See lahendus sai tehtud väiksema tiimi üritusena, kuid sellest hoolimata jagus tegevust ning nuputamist kõigile. Kui algselt arvati, et mängitakse teineteise vastu, siis selgus hoopiski, et edasi liikumiseks tuleb koostööd teha. Taaskord üks võidukas lahendus tiimitöö ja suhtluse arendamiseks!

Liisa Digman(Ramirent Shared Services AS)

GO TEAM AARDEJAHT: See oli täiuslik kooslus avastusretkest, seiklusest ja meelelahuslikust mängust. Niisugune paeluv ja värskendav seik oli just see, mida meie osalejad vajasid pärast põhiüritust ning vaatamata ilmale nautisid kõik seda täies mahus. Kõige enam ma väärtustasin seda, et mängus sai ammutada huvitavaid infokilde kaunist Vormsi saarest ning samal ajal luua sitkeid sidemeid oma meeskonnaga.

Aleksander Tali (Startup Estonia)

TWO TRIBES: See oli meie kõige viimatine tegevus. Pöördusin Tiina-Katrina poole ideega meie suvepäevad teha olümpiamängude teemalised. Sellest lähtudes pandigi meile kokku erilahendus Two Tribes meetodi põhjal. Terve päev oli sisustatud väga vahvalt, ei puudunud tiimitöö ega võistluselement, samas jagus tegevust igale kehalisele ettevalmistusele. Sarnaselt olümpiaga ei puudunud ka autasustamine, mis omakorda oli tegelikult mäng, nimelt pidi kõik medalid ühendama pusleks, kust sai siis kokku lugeda päeva moto. Kõige parem osa päevast oli vast siiski see, et kõikide kogutud punktid loeti kokku ning konverteeriti annetuseks eesti ühele parimale paraolümpia ujujale Susannah Kaulile toetamaks teda teel Dublinisse võistlustele. Seega oli päev igati korda läinud, jätkus midagi nii ihule kui hingele, ning mis peamine, saime koos väga mõnusalt aega veeta.

Liisa Digman(Ramirent Shared Services AS)