Catalysti meeskonnatöö võrgustik

Catalysti meeskonnatöö võrgustik on maailma suurim meeskonnatööd arendavaid lahendusi pakkuv kogukond, millel on esindajaid rohkem kui 50 riigis. Me jagame usku meeskonnatööd arendavate tegevuste mõjuvõimu, olles lahutamatuks osaks ettevõtte kultuuri tõhusamaks muutmises ning jõudluse suurendamises. Meie võrgustik, mis koosneb üle 40 maailma tipptasemel meeskonnatöö arendamisega tegelevast ettevõttest, teeb igapäevaselt koostööd. Selleks, et luua meie klientidele asjakohaseid, sotsiaalselt vastutustundlikke ja väärtuslikke meeskonnatöö kogemusi, jagame me omavahel ideid, ressursse, kogemusi ning ärivõimalusi. Saage meie võrgustikuga tuttavaks.

catalyst asia zone
Catalysti Aasia piirkond

Catalysti Aasia piirkonna partnerid on ühendatud eesmärgiga tuua Catalysti koolitus- ja arenguprogrammidega muutusi nii indiviididele kui ka organisatsioonidele üle Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna.

Lugege lähemalt
EUro zone
Catalysti Euroopa piirkond

Euroopa juhtivad meeskonnatöö arendamise ja ürituste korraldamisega tegelevad ettevõtted teevad koostööd, et pakkuda järjepidevalt silmapaistvaid tulemusi organisatsioonidele üle terve Euroopa.

Lugege lähemalt
americas-zone
Catalysti Ameerika piirkond

Teeme koostööd ja jagame kogemusi, et tagada tugevaid ja muutusi toovaid Catalysti meeskonnatöö lahendusi Ameerika mandril tegutsevatele organistasioonidele.

Lugege lähemalt
africa middle east
Catalyst Aafrika ja Lähis-Ida

Koos töötades pakume Catalysti meeskonnatööd arendavaid tooteid klientidele üle Aafrika ja Lähis-Ida.

Lugege lähemalt