catalyst estonia

Catalyst Estonia kohta

Catalyst Team Building teenuseid vahendab Eestis eksklusiivse litsentsi alusel meeskondade arendamisele keskendunud ettevõte EnterTraining OÜ.

Meist

Mitteametlikus keskkonnas inimeste kokkutoomises on midagi tõeliselt maagilist. See kombinatsioon meelelahutusest ja arengust tõepoolest töötab! Tõeline kaasatus inspireerib meeskondi. Ühiselt defineeritakse ümber koostöö põhimõtted ja juurutatakse uued tõhusamad praktikad, et jõuda täiesti uuele tasemele. Sellepärast keskendumegi Eestis EnterTraining kontseptsioonile, et luua võimalusi õppimiseks ja samaaegselt ka üheskoos lõbutsemiseks. Alates lühikestest ergutavatest konverentsi vahepaladest kuni täispikkade koolituspäevadeni, ehitame selle kõik üles tuginedes globaalse võrgustiku teadmistele ja kogemustele ning tugevale kohalikule koolitustaustale. Tänu sellele saame luua unikaalseid kogemusi, mis sobivad meie klientide spetsiifiliste eesmärkidega.

Miks Catalyst?

Catalyst Global on laialdaselt tunnustatud maailma juhtiva innovaatilise meeskonnatöö ettevõttena. Catalysti meeskonnatööd arendavad lahendused on pärjatud mitmete auhindadega. Oleme seadnud korporatiivse meeskonnatöö valdkonna standardid nii innovatsioonile, disaini ja läbiviimise täiuslikkusele kui ka aktuaalsusele reageerides hetkel ärikeskonnas toimuvale.

Meie tootevalik

Oleme tuntud oma muljetavaldava meeskonnatöö lahenduste tootevaliku ja meie võime järgi kohandada üritusi iga situatsiooni, eesmärgi või grupiga, kus iganes need ka ei toimuks ning viia need läbi keskendudes organisatsiooni ja tiimi eripäradele.

Kõrgete standarditega teostus

Me pakume oma klientidele riskivaba kogemust hoides tähelepanu detailidel. Pakume kõrgetasemelist teostust, mis tugineb laiapõhjalisel kogemustepagasil. Olles osa Catalyst Groupist, on meil ligipääs ülemaailmselt tõestatud meeskonnatöö lahenduste ja ärisimulatsioonide tootevalikule, mida viime läbi Catalyst Globali standardeid järgides.

Meie näidisjuhtumid ja soovitused räägivad meie väärtustest ja näitavad, milliseid kasutegureid meie meeskonnatöö lahendused ja kogemusliku õppimise programmid meie klientidele pakuvad. Me pakume sama kõrgel tasemel teenust nii väikestele ettevõtetele ja uutele klientidele kui oma pikaaegsetele rahvusvahelistele klientidele.

Meie ja teie

Me armastame suhelda oma publikuga, inspireerida osalejaid ja aidata luua positiivseid muutusi teie ettevõttes. Me usume, et meie meeskonnatööd arendavad kogemused aitavad teil saavutada soovitud eesmärke koos püsivate tulemustega. Seejuures olgu kogemused ka lõbusad ja kaasahaaravad!

Teeme koos teie meeskonnad veel paremaks! Andke enda soovidest märku ja leiame ühiselt lahendused, mis viivad tõeliselt märkimisväärsete tulemusteni! Võtke meiega ühendust.